Poziom przedmiotów i ich ulepszanie

+
Cześć wszystkim. Słuchajcie, jak to jest z tym ulepszaniem przedmiotu? Szukałem wszędzie informacji i jest to mało precyzyjne. Z reguły ludzie piszą o poziomie przedmiotu jako o kolorach, czyli od koloru białego (przedmioty powszechne) do pomarańczowych (przedmioty legendarne). No, ale to jest sprawa prawie oczywista. Mi natomiast chodzi o ulepszanie, a dokładnie o to czy:

1) Można jakoś sprawdzić poziom przedmiotu? Jak przedmiot ma za wysoki poziom dla V to jest napisane jaki poziom jest wymagany, a później nie wiemy na jakim poziomie jest przedmiot. Czy mylę się i jakoś możemy się jednak tego dowiedzieć?

2) Zakładam, że poziom przedmiotu może być maksymalnie taki jak poziom V, prawda? Na początku jak koszt ulepszenia był niewielki i ulepszałem pistolet Lizzie regularnie to była informacja, że osiągnąłem max ulepszenia. Po wbiciu lvl postaci mogłem dokonać +1 ulepszenie. Fajnie, ale jak mam np. 35 lvl postaci to trochę słabe, że nie wiem czy pistolet mam na 25 czy może na 30 poziomie i ciężko jest zaplanować dalszy upgrade przedmiotu.

3) Czy lepiej wymaksować np. niebieski (rzadki) przedmiot na max lvl (zakładam, że byłby to 50lvl tak jak lvl V) i później craftować go do legendy czy np. crafting podniesie poziom przedmiotu do obecnego poziomu V?

Mam nadzieję, że znajdzie się chociaż jedna osoba, która odpowie mi na te pytanie, gdyż mnie one mocno nurtują :/ Z góry dzięki! :D
 
Z tego co wiem nie da się podejrzeć poziomu przedmiotu (może z modem albo konsolą developerską). Ulepszanie ulepsza maksymalnie do twojego poziomu. Jeżeli gra nie pozwala dalej to znaczy że przedmiot już jest na takim poziomie.

Przedmioty, które możesz przekształcić w rzadszą formę (epik / legendarny itd.) nie warto ulepszać w zakładce ulepszenia (gdy podnosisz rzadkość dostajesz przedmiot ze statystykami na obecny poziom). Ogólnie nie warto ulepszać w zakładce ulepszenie bo to niewiele daje a kosztuje coraz więcej.

3) Czy lepiej wymaksować np. niebieski (rzadki) przedmiot na max lvl (zakładam, że byłby to 50lvl tak jak lvl V) i później craftować go do legendy czy np. crafting podniesie poziom przedmiotu do obecnego poziomu V?
Jak masz niebieski i bardzo chcesz go używać to po kilku/nastu poziomach przerób go na epicki i na 50 poziomie na legendarny w międzyczasie używając czegoś innego. Plus koszty ulepszeń w zakładce ulepszeń wzrastają za każdym ulepszeniem przez co staje się to nierealne długofalowo.
 
Z tego co wiem nie da się podejrzeć poziomu przedmiotu (może z modem albo konsolą developerską). Ulepszanie ulepsza maksymalnie do twojego poziomu. Jeżeli gra nie pozwala dalej to znaczy że przedmiot już jest na takim poziomie.

Przedmioty, które możesz przekształcić w rzadszą formę (epik / legendarny itd.) nie warto ulepszać w zakładce ulepszenia (gdy podnosisz rzadkość dostajesz przedmiot ze statystykami na obecny poziom). Ogólnie nie warto ulepszać w zakładce ulepszenie bo to niewiele daje a kosztuje coraz więcej.


Jak masz niebieski i bardzo chcesz go używać to po kilku/nastu poziomach przerób go na epicki i na 50 poziomie na legendarny w międzyczasie używając czegoś innego. Plus koszty ulepszeń w zakładce ulepszeń wzrastają za każdym ulepszeniem przez co staje się to nierealne długofalowo.
Dzięki za odpowiedź, chyba wyczerpałeś temat i na pewno rozwiałeś moje wątpliwości.
 
Top Bottom