Twoje Night City — konkurs na ilustrację z gry Cyberpunk 2077

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Zapraszamy wszystkich do udziału w oficjalnym konkursie na ilustrację z gry Cyberpunk 2077!

Tematem przewodnim konkursu jest Night City — ze swoimi neonami w ciemnych alejkach ale też codziennymi sytuacjami na kolorowych ulicach… jak na przykład jedzenie ramen z budki na rogu. Chcemy żebyście pokazali nam własną wizję Cyberpunka!

Ale jest jeden haczyk… Ilustracja konkursowa musi bazować na naszym szablonie (możecie go pobrać stąd) przedstawiającym zarys kurtki V. Pozostałe elementy ilustracji, w tym styl głównej postaci w kurtce, dodatkowe postaci, otoczenie itp. ogranicza jedynie Twoja wyobraźnia!

Zgłoszenia przyjmujemy do 6 października 2020, do godz. 23:59. Pełen regulamin konkursu jest dostępny tutaj.

Nagrody dla autorów trzech zwycięskich ilustracji zostały ufundowane przez CD PROJEKT RED i Wacom!Krótki poradnik jak przygotować swoją ilustracjęJak wziąć udział: najczęściej zadawane pytania

1. Jaki jest wymagany rozmiar i format zgłoszenia?

Ilustracja musi bazować na podanym szablonie oraz mieć te same wymiary, nie może być przycięta, w odbiciu lustrzanym ani w zmienionym rozmiarze. Linie kurtki nie muszą być widoczne na twojej ilustracji. Zgłoszona ilustracja musi być w formacie JPEG, a plik nie może ważyć więcej niż 15MB.

2. Ile ilustracji mogę zgłosić?

Możesz zgłosić tylko jedną ilustrację.

3. W jaki sposób mogę wysłać swoje zgłoszenie?

Wyślij maila na adres your-NC@cdprojektred.com ze swoją ilustracją (plik JPEG) w załączniku. Nie wysyłaj linków do zewnętrznych hostingów, dysków w chmurze anu plików ZIP/RAR.

4. Jaki jest okres trwania konkursu?

Konkurs zaczyna się 1 września 2020 i kończy się 6 października 2020, o godz. 23:59.

5. Czy po zgłoszeniu swojej ilustracji do konkursu mogę opublikować ją w mediach społecznościowych?

Jasne! A jeśli postujesz na Instagramie, pamiętaj o otagowaniu @cyberpunkgame i @wacom, to ułatwi nam znalezienie i ewnetualne zrepostowanie Twojej pracy :)

6. Na jakiej podstawie będą wybierani zwycięzcy?

Jury weźmie pod uwagę wszystkie ilustracje spełniające wymagania techniczne. Zwycięzcy zostaną wybrani na podstawie kreatywności, kompozycji, pomysłowości oraz ogólnej jakości zgłoszenia.

7. Czy mogę wycofać swoje zgłoszenie?

Tak — aby to zrobić wyślij maila na your-NC@cdprojektred.com z tego samego adresu email, z którego wysłane zostało zgłoszenie. Pamiętaj, że po wycofaniu zgłoszenia, nie będziesz mieć możliwości zgłoszenia kolejnej ilustracji.

8. Czy później wykorzystacie jakoś moją ilustrację?

Możliwe, że opublikujemy je na naszych kanałach w mediach społecznościowych, szczególnie jeśli wygrasz!

9. Jakie są nagrody?
  • Pierwsze miejsce: Wacom Cintiq 16, Edycja Kolekcjonerska gry Cyberpunk 2077, gadżety powiązane z grą Cyberpunk 2077 o wartości 250 EUR;
  • Drugie miejsce: Wacom Intuos Pro M, Edycja Kolekcjonerska gry Cyberpunk 2077, gadżety powiązane z grą Cyberpunk 2077 o wartości 150 EUR;
  • Trzecie miejsce: Wacom Intuos S, Edycja Kolekcjonerska gry Cyberpunk 2077, gadżety powiązane z grą Cyberpunk 2077 o wartości 100 EUR.
 
Last edited:
Czy postać/kurtka musi znajdować się na pierwszym planie, czy mogą się znaleźć elementy które miejscami przesłonią obrys z szablonu?
Edit: Oraz- czy dopuszczalne jest postowanie ilustracji np. na deviantart a nie na instagramie?
Edit 2: widzę, że regulamin mówi o tym, że "linie" nie muszą być widoczne, co w moim rozumieniu może odnosić się do wybranego stylu graficznego (np. malarstwo), i pozwala ten kształt np. rozmyć. Ale nie potwierdza to jednoznacznie, czy ten stały element może być przesłaniany i częściowo niewidoczny.
Edit 3: Nvm. Jakoś tam sobie poradziłem.
Powodzenia wszystkim uczestnikom!
 
Last edited:
Top Bottom