Zwiastun Cyberpunk 2077 klatka po klatce, część 12: Trauma Team

+

Lilayah

CD PROJEKT RED

Szeregi Trauma Team zasilają ratownicy medyczni, którzy, tak się składa, posługują się bronią palną równie sprawnie, co defibrylatorem. Usługi Trauma Team nie należą do najtańszych — na większość z nich mogą pozwolić sobie tylko najbogatsi. Ich polisa ubezpieczeniowa warta jest jednak każdych pieniędzy. W ramach pakietu, klienci otrzymują kartę z nadajnikiem. Zostaje im również wszczepiony specjalny bioczip. Po otrzymaniu sygnału, na przykład kiedy klient wchodzi w stan śpiączki — nieważne z jakiej przyczyny — na miejsce zdarzenia natychmiast zostaje wysłana ekipa ratunkowa. Ich zadaniem jest za wszelką cenę udzielić poszkodowanej osobie pomocy medycznej. Nawet jeśli trzeba będzie przebić się przez pole bitwy.
 
Zauważyłem, że od pewnego czasu nastąpiła zmiana na lepsze. W końcu nie wygląda to na sztywne tłumaczenie z angielskiego, tylko ma swój własny szlif. Co więcej, to wersja angielska jest teraz ubogim krewnym. Nastąpiły jakieś zmiany w dziale tłumaczeń? Mam tylko wrażenie, że zamiast śpiączki, powinno być zatrzymanie pracy serca.
Zakładam, że będzie to jeden z mechanizmów przeniesionych z papierowej wersji gry i dostępnych dla gracza. Czyli nie będzie śmierci jako takiej, tylko reanimacja. Niekoniecznie na każdym poziomie trudności, bo inaczej ludziom by brakowało acziwka za przejście bez zgonu.
 

Lilayah

CD PROJEKT RED
Zauważyłem, że od pewnego czasu nastąpiła zmiana na lepsze. W końcu nie wygląda to na sztywne tłumaczenie z angielskiego, tylko ma swój własny szlif. Co więcej, to wersja angielska jest teraz ubogim krewnym. Nastąpiły jakieś zmiany w dziale tłumaczeń? Mam tylko wrażenie, że zamiast śpiączki, powinno być zatrzymanie pracy serca.
Może tak, może nie ;)

Co do śpiączki- tutaj zostajemy wierni wersji 2020.
 
Tak, w podręczniku jest śpiączka, ale ja osobiście bym wolał nie czekać do tego czasu.
A będzie można sprzedawać ciała na części czy wolicie się nie angażować w ten potencjalnie ryzykowny pijarowo temat?
 
Ratownicy posługujący się bronią?! Serio? Raczej mowa jest o paramedykach i co z sanitariuszami. Nie zgadzam się aby ratownicy posiadali broń i przeciw!
 
No nie, ale ratownicy medyczni nie powinni nosić broni palnej oraz ostrej amunicji tylko pistolet na gumy i jestem temu przeciwny zwłaszcza jeśli są to tylko ratownicy medyczni a co z resztą? Nie chcę tutaj wymieniać całego zespołu a chodzi o cały zespół eskulapa ponieważ będą tam osoby starsze?
 
@Balanced_MindPL

Nie bardzo rozumiem, do czego pijesz.

Do faktu, że ratownicy noszą broń?

Jak wcześniej Ci opisałem, jest to część świata przedstawionego i funkcjonuje w oryginalnym pnp, na którym oparta jest gra.

Do określenia ratownik medyczny?

Masz odpowiedź powyżej.

Trauma Team, to nie jest odpowiednik pogotowia ratunkowego w dzisiejszym rozumieniu. To bardzo droga, ekskluzywna usługa. Płacisz za to, że Twoje funkcje życiowe są na bieżąco monitorowane i w momencie gdy jesteś zagrożony, z odsieczą przychodzi Ci ekipa doskonale wyszkolonych specjalistów, która w ramach ratowania Ci życia, przebije się przez każde potencjalne niebezpieczeństwo.
 
Trauma Team! I w razie mocno gorącej sytuacji jeszcze ostrzelanie wrogich "cywili" z umieszczonych na av'ałkach minigunów :D
 
Top Bottom