Staff member

+
Zawsze jest 2 takich, z którymi nie da się walczyć - oni walczą tylko między sobą, tak dla reklamy.A tak przy okazji, czy komukolwiek udało się zabić pięściarza?W 2 akcie walczyłem z silnym pięściarzem i zamiast zobaczyć animację kończącą walkę, przeciwnik rozłożył się plackiem na skrzyni przy której staliśmy i za chwilę zniknął. Geralt pozostał w trybie walki i nie mogłem nawiązać żadnej interakcji.Niestety nie zdążyłem zrobić screenshota, a jak potem kilka razy próbowałem to powtórzyć, to się nie udawało.
 
- Ha! Ale pofrunął! Teraz było dobrze? Prawda? Pani Yennefer?- [...] Było prawie dobrze. Prawie. Jeszcze mocniej, brzydulko, nie bój się. Poderwij kosz z ziemi i porządnie walnij nim w ścianę tamtej szopki, tak żeby pierze poleciało. Nie garb się! Głowa do góry! Z gracją, ale dumnie! Śmiało, śmiało! O, jasna cholera!Krew Elfów- Ten tutaj - wiedźmin potrząsnął zdobyczą - atakuje zwykle od tyłu, a mierzy bezbłędnie między kręgi lub pod lewą nerkę, na aortę. Zwykle wystarcza jeden cios dzioba. A jeśli chodzi o bazyliszka, to wszystko jedno, gdzie ukąsi. Jego jad jest najsilniejszą ze znanych neurotoksyn. Zabija w ciągu sekund.- Brrr... A którego z nich, powiedz, można ukatrupić za pomocą zwierciadła?- Każdego. Jeśli walnąć prosto w łeb.Pani Jeziora- Ale używasz czasami takiej krwi, prawda? Do niektórych zaklęć, jak słyszałem, ani podejdź bez krwi dziewicy, najlepiej zabitej w czasie pełni księżyca piorunem z jasnego nieba. W czym, ciekawość, krew taka lepsza jest od krwi starej gamratki, która po pijanemu spadła z ostrokołu?- W niczym - zgodził się czarodziej z miłym uśmiechem na ustach. - Ale gdyby się wydało, że tę rolę może praktycznie równie dobrze spełnić krew wieprza, o ileż łatwiejsza do zdobycia, wtedy hołota zaczęłaby eksperymentować z czarami.[...]Miecz Przeznaczenia: Okruch Lodu
 
Nie wiem czy ktoś już to zauważył, ale podczas końcowej walki można gasić ogniska aardem.Jeśli ktoś nie wie o które ogniska chodzi, to powiem, że o te cztery, mniej więcej w środku kręgu, z których barghesty wyłażą. Zgasisz ognisko - przestają wyłaźić. Zawsze to troche łatwiej z jednym przeciwnikiem, niż z legionem, nie?A nawiasem mówiąc, to jak się zainwestowało troszkę w aard i wykupiło opcje zwiększające szanse na powalenie i ogłuszenie, to walka z bossami robi się banalna. W pierwszym akcie na hardzie wszystkich wykończyłem dwoma ruchami: Aard i krytyk.
 
Top Bottom