Ballady Jaskra na gitarę

+
Ballady Jaskra na gitarę

Podoba mi się pieśń Jaskra i, o ile tekst znalazłem, to nie mogę znaleźć, jak to na gitarze zagrać. Sam dopiero się uczę i raczej nie rozpiszę tego sam. Nie koniecznie chodzi mi o wersję piosenki przedstawioną w grze, ale jakąkolwiek. Umiałby ktoś?
Jaskier said:
Patrzajta, tam pod borem wilczysko tańcuje Zęby szczerzy, chwostem macha, raźno podskakuje Czemuż to tak wesoła ta leśna bestyja? Widno jeszcze nie żonata, kiedy tak wywija! Auu! Auu! Auuu!Patrzajta, tam na łęgu wilczek łapy wlecze Łeb spuszczony, chwost skulony, z oka łezka ciecze Czemuż to ta bestyja taka zasmucona? Widno wczoraj ożeniona albo zaręczona!Auu! Auu! Auuu!
 
A weź se chwyty z jakieś zwykłej piosenki, która ma mniej wiecej podobną ilośc sylab w wersach i pasuje ;) do tego dobierz ją jakoś tak na wesoło i git :D tekścior zaje**aszczy, zabłysniesz przed panienkami :p
 
ja proponuje na jakąś żywą obozową nutę ;P . jakoś by mnie bardziej przekonała , niż ta subtelna wersja z gry ;P a obozowe piosenki mają to do siebie ze raczej łatwo je rozpisac :>
 
Dzięki. Na razie dałem CaFG przy biciu mocno dowolnym, ale nie do końca mi się podoba. Jeszcze może jutro (właściwie to już dzisiaj) coś pokombinuję. thx omt
 
trochę dziwne ułożenie, ale pasuje. Ciekawe, jakby to zabrzmiało na gitarze elektrycznej? ;D
 
Gelekkk said:
trochę dziwne ułożenie, ale pasuje. Ciekawe, jakby to zabrzmiało na gitarze elektrycznej? ;D
hm tylko przewiduję, że brzmiałoby to dziwnie :Dballada Jaskra na elektryku zawsze bedzie brzmieć dziwne xDa połączenie chwytów CaFG za chiny mi nie pasuje do klimatu piosenki....a tak w ogóle to moze ktoś wrzuci słowa innych piosenek Jaskra? bo wiem że w samej grze było jeszcze coś o jakichś żmijach :p
 
Szła magiczka przez(nie pamiętam jednego słowa coś jak las/ostępy)pogryzły ją żmije, wszystkie gady wyzdychały, a magiczka żyje!Moja prośba wciąż aktualna...
 
Buahahah booooskie to było gawint XD Nie wiem czy nie lepsze niż w grze. Jak już będziesz (-cie? Niestety nie zostałam obdarzona zbyt dobrym słuchem, więc nie wiem ilu was tam było ^^) sławny to zamieść to na płycie ;D
 
Racja jakość nie jest mocną stroną tego kawałka. Mnie osobiście najbardziej brzmiała wersja na C F a G. Faolitarna chyba zacznie brać lekcje śpiewu jak mu to zagram :p. P.S. GAWINT daj jakiegoś linka do ściągnięcia tego. Nie ma to jak przerwać niezręczną ciszę balladą Jaskra :p.
 
Top Bottom