MMORPG w jakie gramy

+
Grałem w Knight Online. Grafika chowa się przy WoW-ie, podobnie system questów, itp., jednak wg wszystkich, co grali w obie gry, WoW ma kichę jeżeli chodzi o versusy i ogólnie pvp ;) Jednak gra ma jeden wielki minus: support. GM-owie nie zajmuje się ogromem cheaterów, jacy tam grają, a i tez w przypadku starty konta lub itemów nie pomagają graczom odzyskać rtego, itp, pomimo wykupowania premium (bez premium w ogóle nie można liczyć na jakąkolwiek pomoc).Po stracie konta (a miałem je sprzedać, by było jakieś 200zł na plus :/), po 4 latach gry skończyłem z tym, została mi posadka moderatora na polskim forum i starczy :)
 
Witam Wszystkich. Grałem w WoWa, ale po dobiciu dwóch postaci na 80lvl i zebraniu epickiego sprzętu, co zajęło sporo czasu, spasowałem na jakiś czas bo ile można tłuc w to samo. Następny na tapecie był Rappelz , całkiem ciekawy system rozwoju petów to też grałem summonerem, ostatnio Atlantica Online całkiem ciekawe MMORPG, jeśli ktoś lubi turowy system walki. Polecam wszystkim którzy jeszcze nie mieli przyjemności w nią pograć. ;Dhttp://atlantica.ndoorsgames.com/center/default.aspByło jeszcze kilka innych ale nie grałem w nie na tyle długo, żeby w je wspominać :pPozdrawiam.
 
Kiedyś grałem w MMORPG zwane Flyff, całkiem przyjemna gra choć początkowo ,,cukierkowa'' grafa może odrzucić ale mimo wszystko polecam zagrać jednych odrzuci, innych przyciągnie na godziny ;D
 
Jimp said:
Ostatnio też zauważyłem tą Atlantice . Mógłbyś więcej o niej powiedzieć ?
Jeżeli chodzi o Atlantice to najwięcej dowiesz się z oficjalnej stronki a dokładnie możesz zacząć odtąd i poprzez kolejne zakładki przewodnika po grze:http://atlantica.ndoorsgames.com/center/guide/game_intro01.aspW skrócie mogę napisać, że mapa świata jest podobna do mapy Ziemi, jest nawet Warszawa, miasta mogą zdobywać gildie i czerpać z nich wiele korzyści,Zaczynasz mają do dyspozycji bohatera i dwóch najemników których z czasem, tj odpowiednim lvl możesz mieć w drużynie aż ośmiu,Do tego możesz rozwijać jakieś rzemiosło np tworzenie broni palnej, mieczy, książek, biżuterii itd bardzo duża różnorodność i praktycznie wszystko możesz rozwijać.Co bardzo się przydaje bo musisz zadbać o ekwipunek nie tylko dla siebie ale także dla swoich najemników. można by jeszcze dużo pisać, bo gra jest rozbudowana, więc najlepiej zerknij przewodnika po grze, a najlepiej to ściągnij i zagraj,ostrzegam , że gra bardzo uzależnia ;D
 
Ja grałem w tibie (gdyby nie dzieci neo które się wszystkim odgrażajom itp. to gra by fajna była) w MU tez grałem (całkiem ok) w metina 2i kilka innych mam takie pytankoGra ktoś (czy grał) w Warhammer online??bo się zastanawiam czy nie kupić??
 
Warhammer nie ma przypadkiem abonamentu ? Hmmm Tibie trzeba bardzo lubić aby w nią graćA Metin2 to jak ktoś kiedyś powiedział to wylęgarnia dzieci neostrady .
 
Poza tym niezaprzeczalnym plusem abonamentowych mmo jest fakt, że jest w nich dużo mniej dzieci neo ^^
 
Keth said:
Poza tym niezaprzeczalnym plusem abonamentowych mmo jest fakt, że jest w nich dużo mniej dzieci neo ^^
dzieci neo nigdy nie zabraknie (niestety) ale spójrzmy od tej jasnej strony to nie Tibia za kille się bana nie dostaje ;) (czy rs)
 
Keth said:
Poza tym niezaprzeczalnym plusem abonamentowych mmo jest fakt, że jest w nich dużo mniej dzieci neo ^^
Jeżeli mmo jest całkiem abonamentowe, to może i tak, może i mniej dzieci... ale jak tylko częściowo abonamentowe... to dzieci neo jest od gram i ciut więcej, wiem z doświadczenia niestety.
 
Rozróżnijcie "prawdziwe mmorpg" od Tibii, MU czy Metina ;)w tych normalnych, na abonament, jest dużo mniej - wiem z doświadczenia ;)
 
Głównie dlatego ,że Metina , Tibię itp. może ściągnąć każde dziecko z podstawówki ale już zapłacić abonament to filozofia .I to właśnie ogromny plus gier MMORPG abonamentowych .
 
W to co grałem, w Knight Online, premium acc przydawało się, bo lepiej lvl się wbijało i takie tam... dobiło się max lvl, dorobiło rzeczy, można było nie kupować i grać dalej z przyjemnością. A tu nagle okazało się, że serwery maja ograniczoną pojemność dla free userów, tylko premium acc mogło wbić na serwer... Różne takie bajki wyszły, w każdym razie, mają premium acc, nie masz praktycznie nic pomocy z okradzionymi kontami, itp., śmiech na sali.Tak więc prawda... tylko największe firmy takie jak Blizzard są warte uwagi pod względem MMO, tak mi się przynajmniej wydaje.
 
Keth said:
Rozróżnijcie "prawdziwe mmorpg" od Tibii, MU czy Metina ;)w tych normalnych, na abonament, jest dużo mniej - wiem z doświadczenia ;)
tu się zgodzić muszę tibi czy metina do takiego WoWa nie idzie porównać no ale cóż tibie początkowo studenci stworzyli na zaliczenie (nie wiem czy prawda czy mit) ale i tak kase robiom na paccu itp.
 
 
Jakieś 3 miesiące grałem w Age of Conan, i to tyle z płatnych gier.Z darmowych próbowałem grać w Metina 2, Last Chaos a aktualnie w nic nie gram.
 
Top Bottom