Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

+
marrak said:
Po pierwsze nie dawajcie linków do takich starych screenów a po drugie to na luźną wizję Triss to się prosiak w spódnicy nadaje ...
Jak nie chcesz, to nikt Ci ich nie karze ogladac. Pare osob ( w tym ja) ich jeszcze nie widzialo ...
 
W sumie ja też jeszcze ich niewidziałemNo a wariacja na temat Triss jest niezła, jeden z lepszych plakatów.Szkoda że w 3 plakacie tą głowę trochę na siłę wsadzono, a raczej przyklejono bo trzyma ją w otwartej dłoni :eek:
 
Kaszpir said:
W sumie ja też jeszcze ich niewidziałemNo a wariacja na temat Triss jest niezła, jeden z lepszych plakatów.Szkoda że w 3 plakacie tą głowę trochę na siłę wsadzono, a raczej przyklejono bo trzyma ją w otwartej dłoni :eek:
Nie trzyma jej w dłoni, ponieważ głowa wisi na haku.
 
Lord Koniu said:
Jak nie chcesz, to nikt Ci ich nie karze ogladac. Pare osob ( w tym ja) ich jeszcze nie widzialo ...
]dobra już dobra nie mam nic do tego, ale przydała by się jeszcze informacja typu najnowsze screeny sprzed dwuch tygodni
 
marrak said:
... ale przydała by się jeszcze informacja typu najnowsze screeny sprzed dwuch tygodni
Sam o tym nie wiedzialem Myslalem, ze skoro ich nie widzialem to sa w "miare" nowe
 
Emiel said:
Nie trzyma jej w dłoni, ponieważ głowa wisi na haku.
No proszę nie zwróciłem na to uwagi, i tak Triss i jej "ciszki" to niezły pomysł, ee może jeszcze jakieś driady na nowych posterach?
 
apropo driad mam nadzieje że w nowym trailerze zobaczymy więcej przestrzeni no i ten cholerny las ...bo wnętrza prezentują się wyśmienicie, ale nie widziałem dokładnych screenów natury ożywionej...
 
marrak said:
apropo driad mam nadzieje że w nowym trailerze zobaczymy więcej przestrzeni no i ten cholerny las ...bo wnętrza prezentują się wyśmienicie, ale nie widziałem dokładnych screenów natury ożywionej...
Dokładnie... też już mnie to zaczyna denerwować, cały czas pokazują Wyzimę i lochy... W nowym trailerze powinni cośtam nam pokazać z otwartych przestrzeni... a jak nie na trailerze to chociaż kilka screenów tego typu...
 
Hmmm a może nie skończyli robić otwartej przestrzeni? No wiecie sam zamek się pięknie prezentuje a jak np. mają same projekty otoczenia?
 
Korgan said:
Hmmm a może nie skończyli robić otwartej przestrzeni? No wiecie sam zamek się pięknie prezentuje a jak np. mają same projekty otoczenia?
Bardzo wątpie skoro istnieje już beta gry to na pewno mają stworzoną grafikę dla większości scenerii teraz tylko poprawiają wszystkie błędy tak by np jakiś super wojownik NPC umiał przechodzić przez otwarte drzwi
 
marrak said:
Bardzo wątpie skoro istnieje już beta gry to na pewno mają stworzoną grafikę dla większości scenerii teraz tylko poprawiają wszystkie błędy tak by np jakiś super wojownik NPC umiał przechodzić przez otwarte drzwi
Do wersji Beta to nam jeszcze brakuje. Wersja Beta to praktycznie ukończona gra, która podlega już tylko drobnym zmianom i poprawkom.
 
Ja myślę że to dobrze z kolei, że widzimy praktycznie te same miejsca na wszystkich screenach - nie chcę naoglądać się zrzutów z polowy lokacji gry. Owszem, jakieś tam screeny z lasu byłyby fajne bo też jestem ciekawy jak te drzewka wyglądają.
 
Fallen Zen said:
Do wersji Beta to nam jeszcze brakuje. Wersja Beta to praktycznie ukończona gra, która podlega już tylko drobnym zmianom i poprawkom.
To była prowokacja ... czyli jednak panowie z gry online napisali stek kłamstw...
 
Wiadomo napewno że będzie Nowa i Stara Wyzima oraz Kaer Morhen. Cokolwiek ponadto to byłyby już czyste spekulacje... No i dworzyszcze z E3 2004.
 
Aha... w galerii jest screen z podpisem: "W mieście Mayena warto odwiedzić sklep Denisa Cranmera." Więc najprawdopodobniej (o ile się coś nie zmieniło) to miasto też ujżymy...Edit: O i następne: "Loch straży miejskiej w Mariborze to jedne z najgorszych miejsc na nocleg."
 
Top Bottom