Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

+
Moim zdaniem, co do pomyślnego wykonania zadania to powinien być po prostu zaimplementowany jakiś odpowedni skrypt, a nie tam jakieś noszenie dowodów rzeczowych No bo i gdzie on miałby to nosić Powiadacie na haku? Nie jest to moim zdaniem dobre rozwiązanie, jakoś trudno jest mi to sobie wyobrazić.
 
Co ty gadasz, jakie trudno?Król mówi: Zabij strzyge, a po nagrode zgłoś się z jej głową jako dowodem.I tyle, przecież nie wsadzi jej do plecaka
 
- 3xM - said:
Geno said:
Pomysł bardzo fajny i oryginalny- taki na zasadzie co by było gdyby...Geralt sprzedał np. konia .....
Eee, ale o co chodzi?
O hak i do czego jest - ja z początku myślałęm,że do rozdzierania potworów...jakoś nie zwróciłęm uwagi ,że główka Kościogłowa na nim wisi.....może dlatego,że ją Geralt głaszcze
 
On nie jest wbity w udo tylko przymocowany do paska. Zresztą któryś z twórców potwierdził już kiedyś informację, że to na "trofea".
 
Przyjrzyjcie się dokładniej na kilku screenach ma wbity w nogę (wyraźnie widać krew) tylko to mnie frasuje... chociaż teraz jeszcze raz się przyjrzałem i mogę się mylić ... sorki za zamieszanie
 
marrak said:
Przyjrzyjcie się dokładniej na kilku screenach ma wbity w nogę (wyraźnie widać krew) tylko to mnie frasuje
No jakby nie patrzył głowa Kościogłowa jest obcięta więc trudno oczekiwać aby mu nie poplamiłą spodni...chyba,że "szyjkę" potraktuje Igni to wtedy nie będzie problemu z krwią
 
No dobra, przyznaję rację, ale pomysł był tak rewolucyjny, że musiałem najpierw ochłonąć aby go zaakceptować Czyli, zabijamy sobie potwora, oddzielamy jego główkę od tułowia, nadziewamy na hak, i niczym na majówkę dreptamy sobie do zleceniodawcy po zapłatę A krew znika po paru sekundach dzięki odpowiedniemu skryptowi. Ogólnie może być. Na początku trochę mnie zadziwiła ta informacja, toż to przełom
 
Czy ktoś oprócz mnie ma jakiś problemy z zassaniem tego 386Mb-ego pliku... czyżby przeciążenie z powodu tych 35 osób które już go ściągają...
 
Top Bottom