Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

+
Ale to są tylko szkice koncepcyjne... ciekawym wielce jak to będzie efekt finalny tego smentarza (dla zwierząt? ).
 
Yarpen Zirgin said:
na bagnie?!
A co bagno ma do drzew? Nigdy nie widziałeś takiego terenu? Niektóre gatunki bardzo chętnie rosną w takim warunkach np. lasy namorzynowe choć te nie w naszej strefie klimatycznej
 
Albo w Polsce, na bagach rośnie olsza czarna, a występuje tam gleba zwana czarną ziemią (czy jakoś tak ).
 
Obejrzałem sobie jeszcze raz filmik o walce w quick tajmie i coś mnie tchnęło...Czy tylko mi sie wydaje czy Graveiry unikając ciosów Geralta robią coś w rodzaju salt?
 
Yarpen Zirgin said:
no tak ale wtedy nie będzie takie mroczne... chyba... zresztą nie zmuszaj mnie abym ci znowu przyznawał racje
Jak - właśnie ciemność spowodowana obecnością drzew wprowadza klimat jak z conceptu z wisielcami przysłąnego wraz z news letterem.
 
Nagi_Szopen said:
Obejrzałem sobie jeszcze raz filmik o walce w quick tajmie i coś mnie tchnęło...Czy tylko mi sie wydaje czy Graveiry unikając ciosów Geralta robią coś w rodzaju salt?
wydaje mi sie z w scenie walki przed rozwaleniem znakiem beczek ten ostatni graveir jakby cos takiego w rodzaju salta robil.albo to moze byc jakies niedopatrzenie ze strony tworcow
 
Khaine said:
to nie salto... to niedopracowanie właśnie ;-)
To salto jest prawdziwe, tyle że nie w ostatecznej wersji. Animacje w walce są aktualnie 'testowe' gdyż dopiero po przetestowaniu i do-tweakowaniu systemu walki będą wykonane ostateczne wersje techniką mocapu. Jeśli uważnie przeglądałeś filmiki, to wiesz, że na graveiry używany jest zazwyczaj styl szybki, ze względu na ich zwinność.
 
czyli stworcy poczwarcy i inne łachudry będą robic salta odbijac się od scian i inne takie mi sie to podobaju czyli poprostu cyrk na trapezie na własnym monitoze hehe
 
wedlug mnie te salta i inne "atrakcje" przeciwnikow wlasnie zblizac beda gre do realiow niz do matrixa.lepiej jak robia salta niz mieliby jedynie stac i czekac na smierc...
 
chyba że ktoś woli coś a'la neverwinter. IMO jeli sprawa zostanie dopracowana to zadziała tylko na kożyść gry.
 
Top Bottom