Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

+
Dziadu said:
No ten z krasnoludem co dwa tygodnie temu wam go pokazywaliśmy w newsie... jest też na IGN.
No to już skołowaciałem No chyba, że chodzi o tego krasnoluda z sexy spojrzeniem
 
Mnie w screnie bardziej od wody podoba sie cudowny zachód słońca, woda jest ładna ale jakby troche plastikowa
 
Ładnie prezentuje się też dymek "puszczany" z jednego domka. A zauważyliście coś czarnego pionowo nad basztą?? Chyba to ptak Screen bardzo fajny, zresztą jak reszta screen'ów
 
Panowie moderatorzy tylko żartowali Yarpenku.Widzisz Monk jednak mniej zagadkowe musisz walić dowcipy bo sie forumowiczom mózgi pogotują.Edit:Brawo Egon!
 
ależ ja ciemny jestem:D Po prostu nie zapamiętałem Dziada jako specjalnie niskiego. pewnie dlatego że nie jestem wysoki szopenku:)
 
HŁE HŁE HŁE - kombinujecie jak konie pod górę 1. Postanowiliśmy Was po prostu z Monkiem powkręcać - oczywiście żądnego screena z krasnoludem nie było 2. Nie chodziło o mnie (nawet na to nie wpadliśmy... tak sobie tego IGNa wrzuciliśmy dla jaj żeby podgrzać atmosferę).3. Różnica wzrostu jest udawana... ja na tym zdjęciu oparłem się o ścianę w pół-zgięciu. W rzeczywistości jesteśmy podobnego wzrostu z Funkim
 
HA Teraz się będziesz tłumaczył. I tak wiadomo, że o ciebie chodzi . A co do wzrostu to nie ma się czego wstydzić, w końcu małe jest piękne .
 
tak...wystarczy coś ludziom podsunąć a oni sami tak sie nakręcą że na koniec możnaby książkę napisać...
 
Notergen said:
tak...wystarczy coś ludziom podsunąć a oni sami tak sie nakręcą że na koniec możnaby książkę napisać...
Dobry pomysł z tą książką, tylko kto by to wszystko spisał
 
No to może aż tak niski nie jesteś ale i tak brakuje ci 3 cm do mnie , dobra trochę już za dużo tego spamu, ja już będę cicho
 
Na tym nowym screen'ie w którym Geralt stoi w wodzie . Wiedźmin ma tylko jeden miecz na plecach moim zdaniem wygląda to o niebo lepiej niez z dwoma.....a pozatym nie widzę drugiego miecza w ręku....gdzie on się podział???
 
Top Bottom