Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

+
Code:
zabijesz bandziora walczącego toporem - możesz mu ten topór zabrać - po śmierci chyba mu już nie będzie potrzebny Oczywiście Geralt jest mistrzem miecza, więc głównie tego typu broń będzie najlepsza do walki, ale absolutnie nic nie stoi na przeszkodzie walczyć na pięści, czy czymkolwiek innym. Trochę różnorodności nie zaszkodzi. Mam nadzieję, że nic nie pokręciłem.
Ha więc jednak, chociaż ja i tak będe korzytał tylko z tego na czym się najlepiej znam/zna Geralt :pNie wyobrażam sobie Wiedźmina walczącego toporem czy włocznią :)Ja jednak mam nadzieje, że pochwy będą - może pod naszą presją :p, choć i tak włosy Geralta je zasłaniają heh...
 
zwróciliście uwagę na nowy filmik na stronie? są tam nie prezentowane dotychczas sceny z intra. Zrozumiałem jak niewiele dotychczas widzieliśmy z tego filmu:)
 
Ten filmik jest dostępny od poniedziałku do oglądania, a od bodaj wtorku czy środy także do pobrania.Pierwszy raz można zobaczyć dłuższy fragment filmu, wcześniej widzieliśmy tylko złączone urywki. Fajnie to wygląda, robi wrażenie. Nie wszystkie gry mogą się pochwalić takimi animacjami wprowadzającymi. ;) Jednak na 6 minutowe intro będzie trzeba poczekać do września. :)
 
Top Bottom