Trilogy Companion

+
co do tlumaczenb lacinskich to mam znajomego co "idzie na ksiedza" i sprobuje z nim pogadac zobacze co sie da zrobic
 
Tylko wiesz, nie wszystkie te teksty są takie grzeczne i w ogóle pozytywne w odniesieniu do kościoła katolickiego w okresie Europy wieków średnich...
 
spoko- to dobry qmpel jest i nie bedzie sie obrazal.nie ma sie o co martwic jesli chodzi o jego nastawienie do tych textow.bardziej martwilbym sie o to kiedy ja go spotkam...bo go 3 miechy nie widzialem i nie mam pojecia kiedy go zobacze ale napewno dam mu znac jak go spotkam
 
przepraszam ze nie edytuje ale mam male klopoty z netem dobra wiadomosc - mam wkoncu dostep do porzadnego slownika lacinskiego i slownika zawierajacego aforyzmy,przyslowia (itp) lacinskiewszystko jest na dobrej drodze....mam nadzieje ze wy do waszysch zadan tez jakos sie przykladacie
 
dobra.to ja w przerwie swiatecznej tez sie wezme za robote i spisze wszystkie texty lacinskie z ksiazkek "N" i "BB"PS: oprocz nas dwoch ktos jeszcze cos robi?
 
Rioo... chyba coś ma zamiar napisać, ale on ostatnio nie często jest na tym forum, więc nie pisze o tym na kazdym kroku jak my Ale wiesz, jak to będą tylko trzy osoby to prawda jest taka, że zrobimy gówno, a nie tilogy companion.
 
Jak mi ktos powie w co sie bawicie i co trzeba zrobic to moge sie przylaczyc :p(moj nr gg jest podany w profilu)
 
Bawimy się w trilogy companion poświęcony trylogii husyckiej. Wygląd? A la companion o wiedźminie na sapkowski.pl. Postaci, miejsca, prawdziwa historia wojen (to moja działka), sentencje łacińskie w książkach, itp. To tyle w wielkim skrócie.
 
Tibor - chyba sie nam krakers zniechecil ale tak serio to potzreba jeszcze kogos do pomocy bo w trojke to duzo nie zrobmywiec kto jest chetny? zapraszamy
 
Moim zdaniem to tak z 10 osób byłoby do tego potrzebnych... mniejsza liczba chętnych oznacza ciężke harowanie, a mi się po prostu nie chce aż tak angażować
 
ja tez jakos sie nie napalilem.ale nie musimy tego zrobic na jakis okreslony termin. powoli jakos damy rade...wazne zeby zaczac
 
jutro dostaj slownik lacinski i biore sie w weekend za tlumaczenie...to beeedzieee dluuuugiii weekend a co z reszta? robicie cos?
 
Top Bottom