Forum - bugi, sugestie, opinie

+

Yngh

Forum veteran
Odnośnie problemów z wylogowywaniem się - zauważyłem, że po chwilowej nieaktywności lub zamknięciu przeglądarki teraz często muszę na nowo się logować, mimo iż na dole strony głównej jest informacja, że jestem zalogowanym użytkownikiem o_O. Yngh-duch to przerażająca perspektywa!
 
Witam ślicznie.

Kiedy będą amnestie na thewitcher.pl? Stęskniłem się za Wami, a Wy za mną też. Wiedźmin 3 nadchodzi, więc to byłby ładny gest z Waszej strony, gdybym dostał unbana.

:)

Pozdrawiam.
 
Od tego są Prywatne Wiadomości, proszę pisać do Ketha w tej sprawie, bo ten wątek nie jest do roztrząsania podobnych kwestii, a już na pewno nie w zakresie forum TW...
 
A ja dalej pomęczę nieszczęsne nicki. Czy istniej możliwość, żeby opinii publicznej podać dokładniej, dlaczego takie rozwiązanie nie jest możliwe? Jeżeli w bazie danych przetrzymywany jest tylko login, który automatycznie staje się nickiem, to jego update/zmiana pociągnie za sobą tylko potrzebę logowania się nowym nickiem.

Także, o ile to możliwe, chciałbym się dowiedzieć więcej. Moar :)
 
Ja, ogólnie, nie widziałbym w tym problemu :)

Jak rozumiem, w takim wypadku, jest jedna, wspólna baza danych na te dwa fora. Jeżeli tam da się zmienić nick, to znaczy, że w bazie kolumna z nickami istnieje, a tutaj nie jest wykorzystywana. Hmm.

Nie, chyba jest za późno, zaczynam kombinować :D
 
Czy jest możliwość pozostania zalogowanym przy przełączaniu między polskim i angielskim forum? Obecnie wylogowuje mnie za każdym razem, gdy przestawiam język forum.

PS. Wygląda na to, że to pytanie już padło, ale nie wiem czy jestem w stanie przekopać się przez tyle postów, więc zadam raz jeszcze: da się zmienić nick/login? :]
 
Czy da się na tym forum wstawić link z własnym opisem tak jak na forum Wiedźmina? Bo opcja link nie daje takiej mozliwości, albo ja nie wiem jak się do tego zabrać :).
 
Czy da się na tym forum wstawić link z własnym opisem tak jak na forum Wiedźmina? Bo opcja link nie daje takiej mozliwości, albo ja nie wiem jak się do tego zabrać :).

Pokazówka

 
Właśnie próbowałem się zalogować, problem w tym że mój mail rozpoznaje, konto na forum, tak jakby nie istnieje-.-

Po zalogowaniu pokazuje mnie jako gościa itd.

Edit: To jest nowe konto. Stare konto aktualnie widnieje na forum jako: username_3641999
 
Właśnie próbowałem się zalogować, problem w tym że mój mail rozpoznaje, konto na forum, tak jakby nie istnieje-.-

Po zalogowaniu pokazuje mnie jako gościa itd.

Edit: To jest nowe konto. Stare konto aktualnie widnieje na forum jako: username_3641999

Począwszy od 28.02.2014, aby zalogować się na dowolne forum w domenie forums.cdprojektred.com wystarczy jedno konto. System kont CD Projekt RED pozwala użytkownikom brać czynny udział w dyskusjach na temat gier tworzonych przez studio bez potrzeby pamiętania osobnych danych logowania każdej ze stron.

Jeżeli czytacie ten poradnik, istnieje szansa, że macie problemy z zalogowaniem się na swoje konto i szukacie rozwiązania. Nie martwcie się - zapoznajcie się z rozwiązaniami zaproponowanymi poniżej - powinniście tu znaleźć to czego szukacie.

Jeżeli Wasze konto na forum edytora REDkit było zarejestrowane na taki sam adres email, jak Wasze konto na forum Wiedźmina, zalogujcie się używając danych z REDkita (login oraz hasło z forum REDkit).

Jeżeli nie mieliście konta na forum edytora REDkit, ale byliście użytkownikami forum Wiedźmina lub gry Cyberpunk 2077, zalogujcie się używając danych z jednego z tych forów.

W przypadku, gdy nie pamiętacie Waszego hasła lub nie możecie zalogować się z jakiegokolwiek innego powodu, niż te opisane powyżej, użyjcie opcji “Nie pamiętam hasła”, znajdującej się na dole panelu logowania, a następnie postępujcie zgodnie ze wskazówkami otrzymanymi w wiadomości email.

Username_xxxx - Jeśli zauważyliście, że Wasz nick został zmieniony na Username_xxxx, nie ma powodu do zmarwień. Oznacza to, że nazwa zawierała niedozwolone znaki lub została już zajęta przez kogoś, kto zalogował się przed Wami. Aby zmienić nick na bardziej pożądany, wystarczy wejść w ustawienia, następnie “Edycja Profilu”, a potem “Zmiana nazwy użytkownika”. Forum pozwala na jednorazową zmianę nazwy użytkownika, więc prosimy o tym pamiętać przy dokonywaniu zmiany.

WAŻNE: Jednorazowa zmiana nazwy użytkownika przysługuje każdemu członkowi naszej społeczności (nawet jeśli nazwa Waszego konta nie została zmieniona).

Jeśli żadna z powyższych wskazówek nie okazała się pomocna, opiszcie swój problem bezpośrednio, wysyłając maila na adres marcin.momot@cdprojektred.com. Postaram się zrobić co w mojej mocy, aby go rozwiązać.

Jeśli przy próbie zmiany nicka forum będzie wołało o email, po prostu wpisz ten powiązany z Twoim kontem.
 
Właśnie próbowałem się zalogować, problem w tym że mój mail rozpoznaje, konto na forum, tak jakby nie istnieje-.-

Po zalogowaniu pokazuje mnie jako gościa itd.

Edit: To jest nowe konto. Stare konto aktualnie widnieje na forum jako: username_3641999
Jeszcze raz: logujesz się danymi starego konta, tak? I masz status "gościa"?
Czy to było konto witcherowe/cyberpunkowe czy może z forum RedKit?

Ed. ojść, wybaczcie, widzę, że problem rozwiązany, nie spojrzałam na datę posta, mój błąd.
 
Jeszcze raz: logujesz się danymi starego konta, tak? I masz status "gościa"?
Czy to było konto witcherowe/cyberpunkowe czy może z forum RedKit?

Ed. ojść, wybaczcie, widzę, że problem rozwiązany, nie spojrzałam na datę posta, mój błąd.

To było te konto, z którego aktualnie piszę.
 
Nie do końca rozumiem, w czym problem? Twoje konto userame_xxx powinno być tym właściwym, przejrzyj FAQ:
http://forums.cdprojektred.com/thre...ogowanie-FAQ?p=1235235&viewfull=1#post1235235

Problem był taki że gdy miałem jeszcze ten nick username-xxx, nie mogłem pisać postów na forum, mimo iż byłem zalogowany widniałem jako "gość", a faq znajdował się na forum wieśka, na które zwyczajnie nie zaglądam bo nie znam kompletnie żadnej części tej gry i nawet nie przyszło mi do głowy by tam czegoś szukać. Dlatego też założyłem nowe konto by szukać w tym temacie jakiejś pomocy, udało się wszystko naprawić, mam zmieniony nick i mogę normalnie pisać posty więc można nawet skasować te konto, z którego zgłaszałem problem czyli - ZglenQa.

Teraz wszystko jest OK!
 

Similar threads

Top Bottom