Wyszperane w sieci

+
Ludzie mają pomysły..poprawiło mi humor na noc;)
 
Nie wiem, jak to o mnie świadczy, ale o czarnym piątku dowiedziałem się przedwczoraj w księgarni matras, a potem sprawdzając w internetach cóż to takiego jest. Jak się okazało w jakiś sposób naśladownictwo po USA. Nie mam nic przeciwko, no bo zniżki :teeth:
Tiaaa, a w Polsce to mamy takie zniżki, że ch! Często te same produkty można kupić na zachodzie... taniej. TAAAKIE mamy u nas wyprz'e.
 

Lol, prawie jak w prawdziwym życiu xD
Zhejtowałabym Cię, gdyby ten filmik nie był tak do bólu prawdziwy. Dużo jeżdżę (niekoniecznie tak jak wyżej) i to, co wyrabiają niektóre Panie za kierownicą napawa mnie grozą i przerażeniem. Zastanawiam się z reguły wtedy, gdzie kupiły swoje prawko. Straszne. Nie ma śmiania. Zdecydowanie jest nad czym zapłakać. W realu w 70% przypadków wcale nie jest lepiej.
 
Zhejtowałabym Cię, gdyby ten filmik nie był tak do bólu prawdziwy. Dużo jeżdżę (niekoniecznie tak jak wyżej) i to, co wyrabiają niektóre Panie za kierownicą napawa mnie grozą i przerażeniem. Zastanawiam się z reguły wtedy, gdzie kupiły swoje prawko. Straszne. Nie ma śmiania. Zdecydowanie jest nad czym zapłakać. W realu w 70% przypadków wcale nie jest lepiej.

Szczerze, w życiu bym w coś takiego nie uwierzył, gdybym parę miesięcy temu nie widział tego filmiku:
[video=youtube;CId-uAr34rg]http://www.youtube.com/watch?v=CId-uAr34rg[/video]
Niektóre panie naprawdę nie powinny wsiadać za kółko, bo mogą tylko stwarzać zagrożenie na drodze ;P
 
Top Bottom