Filmy Fanowskie by adventus

+

Guest 3669645

Guest
Czyli że ciągłe ciułanie na Powrót i zapowiedź premiery oznacza zapowiedź premiery kolejnej wersji? :p Bo przecie akcja dzieje się w 2021.
Ano, ciągle pracujecie nad wersją finalną :p Albo jak wolisz w tym alternatywnym wszechświecie nie było wcześniejszych wersji, do wyboru do koloru, scenarzysta wszystko może :troll:
 
Praca nad wersją finalną w sumie aż tak nieprawdopobna nie jest, znam życie, to za pół roku znowu coś do głowy komuś wpadnie :p

---------- Zaktualizowano 23:36 ----------

Ostatnio na przykład @Rustine ni stąd ni zowąd skombinował niebo lepsze niż w trójce, ale nie miał śmiałości pokazać na forumie :p
 
Hm... A na święta w przyszłym roku zrobię "Serek sam na forum"

hłyhły

Może Asterix i Obelix Misja Kleopatra w części przerobisz? Nawet jest tam taka fajna scena która mogłaby zostać wykorzystana przy temacie ostatniej obsuwy.


Cezar - jakiś hejter, albo zniecierpliwiony gracz mógłby wątpić w premierę W3, gdyż wyciekły informację, że najnowszy pozbawiony bugów build został usunięty przez przypadek, ale dumna Kleopatra - nie wiem kto zapewnia że gra jest supergotowa i potrzebuje tylko 3 miesięcy do maja na wykończenie. Numérnabis - początkujący RED mógłby zostać przez Kleopatrę obarczony misją odtworzenia najbardziej zaawansowanego buildu ponownie z materiałów podstawowych (build - pałac) w 3 miesiące, bo inaczej skończy u krokodyli. Zrozpaczony młody RED udaje się do zaśnieżonego forum, żeby prosić utalentowanych forumowiczów o pomoc.

I tak bym to widział na początek.
 

Guest 3669645

Guest
@Koreon Bardzo dobry pomysł. Film jest w języku francuskim, w sam raz, a motyw z 3 miesięcznym odrabianiem strat ma potencjał :p Poza tym "Misja Kleopatra" to moja ulubiena część.

BTW. Imiona bohaterów byłyby dobre. RED Marcinus, Serix, Smikix, namiestnik Downgradus... :troll:

Tylko kto byłby Obelixem / Astterixem / Panoramixem / Numernabisem?
 
Benz z Intera na Numernabisa. Ledwo co do Redów dołączył, już został zasypany nawałem pracy, że Lykaonu nie może dokończyć. Ci goście co narzekali na niedokończony dom będą interowiczami narzekającymi na niedokończony Lykaon.

A Egipt może być Interem.
 
@adventus - G.E.N.I.A.L.N.E. Nie oglądałem wcześniej tego filmu w oryginale, a po obejrzeniu Twojej interpretacji nie potrafiłbym odebrać przekazu autorów filmu - dla mnie to już zawsze będzie film o forum Wiedźmina :D
 

Guest 3669645

Guest
Benz z Intera na Numernabisa. Ledwo co do Redów dołączył, już został zasypany nawałem pracy, że Lykaonu nie może dokończyć.
Hm... Benzonabis? :p

Ci goście co narzekali na niedokończony dom będą interowiczami narzekającymi na niedokończony Lykaon.
Ok, ale nie grałem, ktoś będzie mi musiał dać info o ew. bugach.

A Egipt może być Interem.
Gud ajdija. Tylko kim będą Ci wszyscy niewolnicy? Zwykli userzy robiący przy produkcji W3? To by się trochę kupy nie trzymało... Ale coś się wymyśli. Scenę "będzie tego!" i ogólnie podjudzanie do strajku chciałbym związać z community jakoś, więc lepiej żeby to byli userzy.
 

Guest 3669645

Guest
Ktoś z BioWare jako Marny Popis? :p
O. Będzie tak naprawdę kretem z BioWare, to jest dobry pomysł. W ogóle zatem Cezar będzie szefem Bioware'u / EA? Albo kim?

Jak nazwać Marnego Popisa? I Cezara? I Kleopatrę? Kleopatra rządzi interem, zatem może moderatorka jakaś? :p Mają tam na interach panią moderator? Nie no, przecież ona zleca budowę buildu, musi być REDką...

---------- Zaktualizowano 18:13 ----------

Tak, Cezar będzie władał imperium EA, które nie dowierza, że takie małe studio jak CDPR zdoła udźwignąć tak duży projekt jak W3. 1 scena w filmie to będzie jakiś zlot devów albo hala targowa xD
 

Guest 3669645

Guest
Z 2 strony za dużo tu będzie userów z intera których wgl nie znam. Czytam te ich forum i same nudy, tylko EmperorZorn jakoś się wybija.

Wolałbym tu więcej nawciskać naszych barwnych userów :p Tu jest z czego pożartować.
 

Guest 3669645

Guest
Kto by pasował na Ideę? Czy tam Orange, Era, jak ona miała.
Idea. Może to właśnie będzie Valkiria? Na Kleopatrę zwykła userka mi nie pasuje.

Albo to będzie zielona, która w tym trudnym dla studia czasie została wysłana do pilnowania niewolników :D
 
Last edited by a moderator:
Ale najlepiej, by był to ktoś kojarzący się z firmami telekomunikacyjnymi :p

Albo jakieś bezosobowe pojęcie, nie user.
 
Top Bottom