Recent content by username_2059962

+
  1. U

    Pomysły na nową nazwę dla Społeczności Graczy. I nie tylko :)

    1. Aen Hanse (może niezbyt intuicyjna, ale ładnie brzmi i oddaje klimat działu ;) )2. Wieża Jaskółki3. Wzgórze Sodden4. BPP 8)
  2. U

    Wiedźmin: Powrót Białego Wilka - Oficjalna Zapowiedź

    To żeś błysnął. Nie dość, że ta seria jest przeznaczona tylko dla PS, to w dodatku nijak się ma do RPG.
  3. U

    Polowanie zaczyna się … TERAZ!

    Wydaje mi się, że zadaniem tego "przypadkiem" za wcześnie wypuszczonego filmiku mogło być zwrócenie uwagi konsolowców, którzy o ile nie mają Wiedźmina na pc, to raczej nie zaglądają na tę stronę. :hmmm: 8)
  4. U

    Polowanie zaczyna się … TERAZ!

    Ja tam się cieszę, że Wiedźmin wyjdzie na konsole, bo w końcu będę mógł w niego pograć. A że będzie ulepszony w stosunku do wersji pc to chyba nic dziwnego.
  5. U

    1 milion kopii Wiedźmina sprzedanych

    Wypuśćcie na X360, a będę wam dozgonnie wdzięczny. I pewnie nie tylko ja :)
  6. U

    Figurki Wiedźmina już dostępne!

    Ostatni raz tyle gromów poleciało w stronę CDP chyba przy okazji zamieszania z preorderami. Ale co się dziwić, ta figurka jest po prostu hmm... obrzydliwa? Nie wiem kto modelował twarz tego Geralta, ale chyba na oczy nie widział modelu z gry.
  7. U

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    http://www.youtube.com/watch?v=dh5ssgDlNpUDiabeł w dziewczęcej skórze.
  8. U

    Oficjalne wymagania systemowe Wiedźmina.

    To ja też się pochwalę konfigiem:pentium IV 2,8 Ghz512 ramradeon 9600 128mbMinimalne detale, gra momentami przypominająca pokaz slajdów, a w czasie ładowania się lokacji mogłem jechać na zajęcia na uczelnie. Mimo tego przeszedłem demo i mi się bardzo podobało :P
  9. U

    Konkurs - wiedźmińskie opowieści (Fan fiction)

    Wiesz, biorąc pod uwagę fakt, że każde opowiadanie powinno swoje odleżeć w szufladzie, to powiedziałbym, że termin nie jest zbyt długi. Nie to żebym się czepiał, ale w pierwszym akapicie masz małego babola. Z tego co pamiętam, to Belleteyn przypadało jakoś na początku maja. Czyli ospa opanowała...
  10. U

    Demo, Co? Jak? Kiedy?

    Tą informację widziałem. Myślałem, że jest może gdzieś do pobrania. No nic, czekałem 3 lata to poczekam jeszcze te kilka dni :P
  11. U

    Demo, Co? Jak? Kiedy?

    Ja nie mam :(Gdzie jest dokładnie to demo? Bo jakoś go nie widzę, a chętnie bym ściągnął żeby utwierdzić się w przekonaniu, że na moim kompie Wiedźmin nie pójdzie.
  12. U

    Wiedźmin w liczbach

    A o ile więcej masz w Polsce gazet branżowych? Dwie, trzy? 8)
  13. U

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    Kai Man, nie uważasz, że lepiej niż stawiać żądania, jest pisać rzeczowe posty, pomagać innym użytkownikom forum czy też zaangażować się w jakąś działalność związaną z community i za jakiś czas zostać zaproszonym w szeregi Starszej Krwi?
  14. U

    Nowy gameplay na IGN.

    To fakt, ale jeżeli Redzi chcieli nawiązać do tej postaci o której napisałem, to celowo zostawili taki ubiór aby skojarzenie dla niektórych było natychmiastowe.Ale równie dobrze tylko mi może tak kojarzyć się ta postać i nie mieć nic wspólnego z Shylockiem, wtedy faktycznie taki ubiór może razić.
  15. U

    Nowy gameplay na IGN.

    Niekoniecznie. Mi model tego rzeźnika przypomina postać Shylocka z filmu "Kupiec Wenecki". Al Pacino grał tam właśnie rzeźnika.
Top Bottom