Konkurs - wiedźmińskie opowieści (Fan fiction)

+
Dorwall said:
A moje pytanie jest natury technicznej. Niby nigdzie nie jest to zabronione, ale jak wiemy, zasada: Czego się nie zabrania, można zrobić - nie zawsze obowiązuje. Toteż byłbym wdzięczny, gdy określona została maksymalna liczba stron opowiadania. Tzn, oczywiście nie chodzi o to, żeby napiać ksiażkę - co zresztą byłoby niemożliwe - ale gdyby jakimś cudem wodze mojej fantazji poszły w siną dal i naskrobały pracę o rozmiarach porównywalnych do opowiadań Sapkowskiego dajmy na to np.: "Ziarna prawdy", czy "Tandaradei!" ( wiem, ze to nie jest o Wiedźminie, ale chodzi mi o rozmiar ) , to czy zostanie ono przyjęte i weźmie udział w konkursie? Czy też program na stronie nie jest w stanie udźwignąć takiego opowiadania? A jezeli nie jest, to czy mamy jakąś inną możliwosć do nadesłania prac?
Dorwall said:
Dorwall said:
Jakieś limity np. stron/długości itp?
Sky is the limit :).
:)edit: no problem, zdarza się ;)
 
Oho, dziękuję bardzo :). Przegapiłem tę krótką wiadomość. Skoro "niebo moim limitem jest", to zabieram się do pracy.
 
Wiesz, biorąc pod uwagę fakt, że każde opowiadanie powinno swoje odleżeć w szufladzie, to powiedziałbym, że termin nie jest zbyt długi.
Magnate said:
Swoją drogą, moje opowiadanie "Fanaberia" znajduje się już na stronie(..)
Nie to żebym się czepiał, ale w pierwszym akapicie masz małego babola.
" Opanowała Wyzimę na przełomie czerwca i lipca, tuż po święcie Belleteyn"
Z tego co pamiętam, to Belleteyn przypadało jakoś na początku maja. Czyli ospa opanowała Wyzimę jakieś 2 miesiące po Belleteyn, a nie "tuż po" ;)
 
Sędziami będą twórcy fabuły wiedźmina.
Hurray! Nawet nie wiesz, jak się cieszę z tego powodu.
" Opanowała Wyzimę na przełomie czerwca i lipca, tuż po święcie Belleteyn"
Z tego co pamiętam, to Belleteyn przypadało jakoś na początku maja. Czyli ospa opanowała Wyzimę jakieś 2 miesiące po Belleteyn, a nie "tuż po"
Punkt dla ciebie. Niestety opowiadanie, ba, poprawione, już poszło mailem, więc chyba nici z poprawy tego babola. No ale może wieśniacy naokoło Wyzimy lubili przedłużać sobie świętowanie, w końcu to nie Podgrodzie i nie ma Wielebnego... ;)Btw, zapraszam do przeczytania całości, początek, jak patrzę z perspeptywy czasu, jest ot, jak to początek. :]
 
siemkaWłaśnie natknąłem się na ten temat, na pewno coś wyskrobię. Mam dwa pytaniaKtoś z Was wysłał już swoją prace to gdzie mogę ją zobaczyć ??I jeszcze jedno, w pierwszym poście napisano:
Aby wysłać nam swoją pracę, zaloguj się na stronie community, wklej pracę w dziale "Fan fiction" a następnie kliknij "zapisz". (upewnij się, że pole "zgłoś do opublikowania" jest zaznaczone).
co to za "strona community" ??
 
Salagas said:
siemkaWłaśnie natknąłem się na ten temat, na pewno coś wyskrobię. Mam dwa pytaniaKtoś z Was wysłał już swoją prace to gdzie mogę ją zobaczyć ??I jeszcze jedno, w pierwszym poście napisano:
Aby wysłać nam swoją pracę, zaloguj się na stronie community, wklej pracę w dziale "Fan fiction" a następnie kliknij "zapisz". (upewnij się, że pole "zgłoś do opublikowania" jest zaznaczone).
co to za "strona community" ??
wejdz na www.thewitcher.com, na pewno zobaczysz.link bezposredni: http://www.thewitcher.com/community/
 
dzięki ERIASHTe wszystkie opowiadania biorą udział w konkursiePołowę już przeczytałem, jak skończę napisze które najbardziej mi się podobało :p * Magnate: "Fanaberia", 26.09.2007 * Caridor: "Arkhan", 24.09.2007 * Largos: "Marzenie ", 21.09.2007 * *Dagon*: "Nocne Opowieści Trubadura Jaskra", 15.09.2007 * SBK7: "Braterstwo Wilka", 26.07.2007 * SBK7: "Kopalnie Dümbra", 19.06.2007 * SBK7: "Dwa łby po sto dwadzieścia", 19.06.2007 * SBK7: "Ani żadnej rzeczy, która jego jest.", 19.06.2007Powoli biorę się do pisania
 
Salagas said:
dzięki ERIASHTe wszystkie opowiadania biorą udział w konkursiePołowę już przeczytałem, jak skończę napisze które najbardziej mi się podobało :p * Magnate: "Fanaberia", 26.09.2007 * Caridor: "Arkhan", 24.09.2007 * Largos: "Marzenie ", 21.09.2007 * *Dagon*: "Nocne Opowieści Trubadura Jaskra", 15.09.2007 * SBK7: "Braterstwo Wilka", 26.07.2007 * SBK7: "Kopalnie Dümbra", 19.06.2007 * SBK7: "Dwa łby po sto dwadzieścia", 19.06.2007 * SBK7: "Ani żadnej rzeczy, która jego jest.", 19.06.2007Powoli biorę się do pisania
te opowiadnia nie biorą udziału w konkursie (zostały opublikowane wcześniej)
 
A można, ekhm, ekhm, obejść regulacje i przetłumaczyć opko na angola, tym samym wziąć udział w konkursie międzynarodowym? Studiuję w USA humanistykę więc dla mnie to nie problem. :]
 
Magnate said:
A można, ekhm, ekhm, obejść regulacje i przetłumaczyć opko na angola, tym samym wziąć udział w konkursie międzynarodowym? Studiuję w USA humanistykę więc dla mnie to nie problem. :]
oczywiscie ale pamietaj ze tam jest inna nagroda :)
 
No niestety morał z tego taki żeby w przyszłości nic od siebie nie wysyłać na stronę tylko czekać na konkursy. Smutne to troszkę. ;)
 
Caridor, to się nazywa mądry Polak po szkodzie :pPS. nic nie stoi na przeszkodzie, byś coś nowego napisał ;)
 
Niestety Iwono, stoi i to całkowity. Całkowity brak weny. Nie jestem w stanie się nawet zebrać żeby dokończyć portret Vilgefortza a co dopiero żeby siąść zaczynać nowe opowiadanie.
 
Caridor said:
Niestety Iwono, stoi i to całkowity. Całkowity brak weny. Nie jestem w stanie się nawet zebrać żeby dokończyć portret Vilgefortza a co dopiero żeby siąść zaczynać nowe opowiadanie.
Przeczytaj trzeci rozdział Czasu pogardy po raz wtóry, o fataliście Geralcie i paralelach Vilgerfortza, a wena wróci niebawem.
 
A ja mam takie pytanie : Co to znaczy 'pośrednio' w świecie gry i sagi? Bo ja tego nie rozróżniam. Sama nie grałam w grę, widziałam, słyszałam, znam może trochę fabuły pierwszego aktu, czy to wyklucza mnie z konkursu? Czy opowiadanie może kompletnie nie mieć nic wspólnego z grą? No i gra jest na podstawie świata z sagi, więc co to jest to 'pośrednio'? Bo napisałabym opowiadanie, ale bazując jedynie na świecie sagi :)
 
Witam,Może to nie jest najlepsze miejsce na pisanie pierwszego posta, ale nie mam pomysłu gdzie mógłbym co innego napisać. Tak więc tym postem witam się z wszystkimi obecnymi użytkownikami forum.w sprawie opowiadania: Mam takie jedno pytanie na temat ograniczeń. Wprawdzie napisaliście, że nie ma ich żadnych, acz to jedno pytanie mnie nurtuje i wolę je zadać, niż się później przejechać na lodzie. Otóż, czy w swoim opowiadaniu można zmienić zakończenie gry (oczywiście wszystko dokładnie opisując)?Dodatkowo w sprawie jury mam pewien pomysł. Może zaproponowalibyście panu Sapkowskiemu stanowisko honorowego sędziego? Co, jak co, ale wydaje mi się, że jego ocena w tym przypadku będzie jak najbardziej obiektywna.
 
możesz napisać wszystko o czym tylko pomyślisz, byleby tylko nawiązywało w miarę silnie do Wiedźmina
 
Top Bottom