Search results

+
  1. HuntMocy

    Cyberpunk 2077: Widmo Wolności - Nasze wrażenia

    Już tylko godziny dzielą nas od premiery pierwszego (i niestety jedynego) fabularnego rozszerzenia do gry Cyberpunk 2077 pt. Widmo Wolności. Wszystkich ogrywających zapraszam do dzielenia się wrażeniami z przygody kiedy już wyruszycie na podbój Dogtown :)
  2. HuntMocy

    Project Golden Nekker (tytuł roboczy)

    Wygląda na to że w tym roku dostaniemy kolejną po Wojnie Krwi solową grę powiązaną z Gwintem. Ma to jednak być coś odmiennego od wspomnianych wiedźmińskich opowieści. Jak się na to zapatrujecie...
  3. HuntMocy

    Pochwal się swoim V

    Premiera za nami, a ponieważ gra oferuje naprawdę mnóstwo opcji personalizacji postaci to może czas pochwalić się swoim V? Tak obecnie wygląda mój V, w tle aktualna fura :) PS. Ważna uwaga! Gra oferuje opcję pełnej nagości więc jeśli ktoś ma ochotę to może się podzielić też i taką fotką. Nie...
  4. HuntMocy

    Wiedźmin 3: Dziki Gon po latach

    Za miesiąc minie pięć lat od premiery Dzikiego Gonu, całkiem ładna rocznica, prawda? Wielu z was zapewne spędziło w tej grze dziesiątki, a nawet setki godzin. Niektórzy pewnie ukończyli nie raz i nie dwa. Jak zatem oceniacie tytuł z perspektywy czasu? Wciąż dobry? Lepszy? A może wprost...
  5. HuntMocy

    Wiedźmin: Syreny z Głębin oraz Zmora Wilka i być może nie tylko

    Niedawno zostało oficjalnie potwierdzone iż Netflixowy Wiedźmin doczeka się rozszerzenia w postaci filmu animowanego. Pomyślałem, że przyda się dodatkowy temat do dyskusji i spekulacji. Jak się zapatrujecie na ten pomysł? Jakie są wasze oczekiwania i obawy? Zapraszam do dyskusji :) Patrząc po...
  6. HuntMocy

    Twój Cyberpunk, Twoje zasady

    Dzięki dotychczasowym materiałom i wywiadom z twórcami mogliśmy już trochę poznać różne style gry. Macie już zatem swoje typy odnośnie płci, pochodzenia i specjalizacji? A może nic z tego co zaprezentowano was nie przekonuje? Zapraszam do dyskusji :) Mnie na chwilę obecną najbardziej widzi się...
  7. HuntMocy

    Fał jak Fancasting

    Nie jest tajemnicą, że Cyberpunk 2077 pozwoli nam na stworzenie własnej postaci, w tym również wybór płci. W dotychczasowych materiałach promocyjnych mieliśmy okazję zobaczyć i posłuchać zarówno pana jak i pani V, którzy przemówili głosami Josha Keatona i Cherami Leigh. Nie jest również...
  8. HuntMocy

    Xenoverse czyli obcy kontra drapieżca

    Trudno tu mówić o spójnym uniwersum, ale faktem jest, że marki Alien i Predator romansują ze sobą od bardzo dawna. Oprócz kilkunastu filmów mamy całą masę komiksów, gier, książek czy gadżetów. Skoro więc DC i Marvel mają swoje tematy to pomyślałem, że nie zaszkodzi stworzyć kącik do pogadania o...
  9. HuntMocy

    Forumowy feedback

    Witaj! Jeśli napotkałeś jakieś błędy w funkcjonowaniu forum lub masz sugestie to ten temat jest dla ciebie. Zapewniamy, że wszelkie uwagi są czytane i rozpatrywane.
  10. HuntMocy

    Cyberpunk 2077 - marzenia i spekulacje o rozwoju marki

    Zadebiutował wyczekiwany zwiastun gry Cyberpunk 2077 i jak widać, wzbudza on mieszane odczucia. Niektórym podoba się bardziej oryginalne podejście do gatunku, inni z kolei są rozczarowani, bo oczekiwali skąpanej we mgle i deszczu kolejnej inkarnacji Blade Runnera. Przeglądając posty na naszym...
  11. HuntMocy

    Marvel Cinematic Universe

    Marvel Cinematic Universe Gwiezdne Wojny oraz DC Extended Universe mają swoje tematy więc pomyślałem że i o Marvelu nie zaszkodzi. Szczególnie, że właśnie mija dziesięć lat od startu uniwersum, a na ekrany kin wchodzi pierwsza część wielkiego finału tj. Wojna bez granic...
  12. HuntMocy

    Wydarzenia sezonowe - opinie i oczekiwania

    Wydarzenia sezonowe - opinie i oczekiwania Za nami Mahakamski Festiwal Trunków, a obecnie trwające Saovine zakończy się za kilkanaście dni. Jak wam się podobały te mini kampanie i co byście chcieli zobaczyć w przyszłości? Osobiście jestem bardzo zadowolony i już nie mogę doczekać się...
  13. HuntMocy

    Publiczna Beta - ogólne wrażenia

    Publiczna Beta - ogólne wrażenia Chwilę temu ruszyła Publiczna Beta, a wraz z nią dostaliśmy mocno zmodyfikowaną wersję gry. Jakie są wasze pierwsze wrażenia? Lepiej? Gorzej? A może dopiero zaczynacie? Zapraszam do dyskusji.
  14. HuntMocy

    Prey

    Prey Właśnie przeszedłem demko Prey'a i w sumie trochę żałuję, bo... tak niesamowicie mi się spodobało, że od razu zamówiłem pełniaka :D Niezły klimacik, ciekawa rozgrywka, intrygująca fabuła - ciężko się oderwać i kiedy podczas gry natrafiłem na zamknięte drzwi opatrzone napisem 'niedostępne w...
  15. HuntMocy

    Pytania do twórców GWINTA

    Pytania do twórców GWINTA Ponieważ dotychczasowy wątek był bardzo oblegany i oprócz miejsca do zadawania pytań stał się też miejscem do dyskusji to postanowiliśmy to rozdzielić. Tak po prostu będzie łatwiej ekipie z CD Projekt RED odnaleźć się w gąszczu postów. Jeśli macie jakieś konkretne...
  16. HuntMocy

    Pytania do twórców Gwinta - dyskusja

    Pytania do twórców Gwinta - dyskusja Jeśli chcesz skomentować pytania bądź odpowiedzi z tego tematu to jesteś w odpowiednim miejscu. Zapraszamy do dyskusji.
  17. HuntMocy

    [Opinie] Cesarstwo Nilfgaardu

    [Opinie] Cesarstwo Nilfgaardu Od dziś siły Czarnych wkroczyły do Gwinta więc przyda się temat bliźniaczy do wątków poświęconych pozostałym frakcjom. Co sądzicie o Nilfgaardzie? Czym gracie? Które taktyki polecacie? Zapraszam do dyskusji.
  18. HuntMocy

    Kampania fabularna - spekulacje, pomysły, oczekiwania

    Kampania fabularna - spekulacje, pomysły, oczekiwania Jak pewnie wszyscy wiecie, oprócz rozgrywek sieciowych i niezobowiązujących partyjek ze znajomymi bądź komputerem, Gwint będzie oferował także kampanie fabularne. Nie wiemy o nich za wiele poza tym, że będą rozbudowane i płatne, będzie ich...
  19. HuntMocy

    Karty na stół! czyli wspólne granie

    Karty na stół! czyli wspólne granie Cześć! Zauważyliśmy, że wielu z was nie wyobraża sobie partyjki Gwinta bez rozbudowanych opcji komunikacji. Chcielibyśmy, abyście przede wszystkim brali udział w życiu społeczności i serdecznie zapraszamy was do aktywności na forum, ale rozumiemy też, że...
  20. HuntMocy

    GWINT Online - namiary na fanowskie turnieje (temat aktualizowany)

    GWINT Online - namiary na fanowskie turnieje (temat aktualizowany) Słyszałeś o zbliżającym się turnieju Gwinta Online? A może sam coś organizujesz? Zgłoś to na PW, a namiary trafią do tego tematu. Mowa oczywiście o rozgrywach fanowskich. Każdy turniej dostanie własny wątek do dyskusji, w którym...
Top Bottom