Search results

+
  1. T

    Wiedźmin 3: ekwipunek

    Jak walczysz z różnymi typami przeciwników na raz. Np. z Barghestami, archeosporami i trupojadami.
  2. T

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [SPOILERY]

    Przecież na koniu jest spowolnienie czasu przy wyprowadzaniu ciosu, jak się przytrzyma przycisk. Zawsze trafiam bez problemu :D
  3. T

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [SPOILERY]

    kubolmem Dettlaff by ją zabił i mógłbyś wybrać czy z nim walczyć czy nie.
  4. T

    [TYLKO LINKI] Wiedźmin 3 w mediach

    http://nauka.newsweek.pl/znosna-lekkosc-bytu-wywiad-z-tworca-wiedzmina,artykuly,386339,1.html Troszkę OT, ale ciekawy wywiad z Michałem Kicińskim, współzałożycielem CDP.
  5. T

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Kiedy zamierzacie rozpocząć dodatek? Przed finałem podstawki czy już po zakończeniu? Akurat skończyłem SzK i zostały mi ostatnie misje fabularne z podstawki (niestety wszystkie są już szare). Myślę, żeby poczekać z finałem i najpierw ukończyć KiW. Wiem, że KiW to oddzielny twór, ale fajnie jakby...
  6. T

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    Szkoda, że na NG+ przyjdzie jeszcze poczekać, ale ze zbroi wilka bardzo się cieszę.
  7. T

    Wiedźmin 3 - grafika

    Może się mylę, ale konsole i tak mają dopasowane pod siebie API, więc tutaj DX12 też niewiele pomoże. Chyba nawet pisał o tym programista silnika od W3.
  8. T

    Wiedźmin 3 - grafika

    Ale z tym DX12 w W3 to pewna sprawa? Podobno Redzi musieliby przebudować render. Słyszałem dwie sprzeczne informacje. Redzi chyba mówili, że nie będzie DX12, ale wyciekło coś od jakiegoś producenta kart graficznych.
  9. T

    MINUSY Wiedźmina 3 & niedotrzymane obietnice

    Racja. Jednak chętnie zobaczyłbym prototyp tego Focus Mode. Ciekawie mnie jak to wyglądało.
  10. T

    MINUSY Wiedźmina 3 & niedotrzymane obietnice

    Tak. Nazywało się to "Focus Mode in combat". Najwidoczniej były z tym problemy, skoro zrezygnowali.
  11. T

    MINUSY Wiedźmina 3 & niedotrzymane obietnice

    Są w tej grze sztormy? Pamiętam, że kiedyś miały być i mogły niszczyć łódź Geralta. Poza tym, przeglądam sobie dokumenty z wycieku i trochę szkoda, że zrezygnowali z paru rzeczy. Chociażby tryb skupienia w walce, ze słabymi punktami potworów. Albo postacie, które miały się pojawić Ogólnie...
  12. T

    Fabuła - czego zabrakło, co wyszło wyśmienicie

    Wydaje mi się, że Triss ma większe piersi. ;)
  13. T

    Zakończenie - dyskusja

    Nie chcę was martwić, ale w tym wycieku plików od Redów (chyba już można o tym rozmawiać?), są opcje zakończenia "Ciri_dead", obok "Ciri_empress" oraz "Ciri_free". Czyli według twórców, w tym zakończeniu Ciri jednak umiera.
  14. T

    Mody - czyli dlaczego Wiedźmin 3 potrzebuje ich od samego początku

    Widzisz, jakbyś grał to byś wiedział, że lekki pancerz kota i ciężki pancerz niedźwiedzia dają tyle samo punktów pancerza. Różnią się jedynie bonusami jakie dają. Np. pancerz kota daje premię do obrażeń, a niedźwiedzia do generowania adrenaliny i to nie wszystkie bonusy. Tracę już cierpliwość...
  15. T

    Wiedźmin 3: system walki

    Akurat rollowanie ograniczałem do minimum. Bardzo upraszcza rozgrywkę i ogólnie psuje walkę (roll jest dla cieniasów ;) ). Starałem się używać tylko odskoku. Jedynie z upiorami mi nie wychodzi, bo mają podwójną sekwencję ataku i jeszcze ich nie rozgryzłem. Taka wskazówka, może ktoś nie ogarnął...
  16. T

    Zakończenie - dyskusja

    Może dlatego, że wieśniaczki nie noszą miecza na plecach. ;)
  17. T

    Wiedźmin 3: system walki

    Dla mnie właśnie upiory były najtrudniejszym przeciwnikiem. Najczęściej przez nie ginąłem. Szczególnie napsuły mi krwi w , chyba z 7 razy powtarzałem ten etap. Oczywiście na najtrudniejszym poziomie.
  18. T

    Wiedźmin 3 - rozwój postaci (levelowanie głównego bohatera)

    No dobrze, ale przecież potwory będą na różnych levelach. Zakładając, że zacznę grę na 35 lvl'u to na początku natrafię na potwory na podobnym lvl'u. Wraz z postępem fabuły będę natrafiał na potwory na wyższych lvl'ach, więc czemu nie np. na 50-60 lvl'u.
  19. T

    Zakończenie - dyskusja

    Ja tylko tak wtrącę, że Ciri z początku gry i z jej końca to nie ta sama osoba. Dokładnie obserwujemy jak zdobywa "nowe moce", czyli uczy się kontrolować swój dar. Na koniec robi rzeź z Dzikiego Gonu i mierzy się z Białym Zimnem.
Top Bottom