Search results

+
  1. D

    Wiedźmiński test/quiz Hardcore!

    Problem w tym, że nie wpisałem maila, myślałem, że samoczynnie się pojawią odpowiedzi... ale dobra już nie trzeba.
  2. D

    Wiedźmiński test/quiz Hardcore!

    28/35, gdy się czytało tylko do Chrztu Ognia, to chyba nie tak źle, w każdym bądź razie Regis, mógłbyś wysłać mi PM gdzie zrobiłem błędy? Test ogółem fajny.
  3. D

    Totalna Amatorszczyzna, czyli wiersze Dansera

    oooops, fakt, nie wiem jak to możliwe, że napisałem co noc. Oraz wielkie dzięki.
  4. D

    Totalna Amatorszczyzna, czyli wiersze Dansera

    Mam nadzieję, że ten wiersz będzie lepszy od poprzedniego.O południcy co nie chciała Nilfgaardczyka.Była sobie wieś, co istniała na Jarugi brzegu, a żyła jeno z pól uprawnych i roli,trzęsła się także przed gniewem Nilfgaardu. Trwali jednak w swej nieszczęsnej doli.Żyła tam niegdyś pewna...
  5. D

    Wiedzmin a MMO?

    Za granicą nie jest zbyt silna? Powiedz to wszystkim Koreańcą, którzy od kilku miesięcy nie widzieli innego jedzenia niż pizza jedzona na szybko pomiędzy raidami ^^. W Polsce może nie tak dużo (nie mówię, że mało), ale za granicą to jest ogrom tego.
  6. D

    Kolejny czwartek, kolejna przygoda!

    Ssij! dialogi są tylko u kilku postaci, typu "Coś tu śmierdzi". Przygoda ciekawa, źle dobrałem talenty, ale cóż bywa, dopiero za 3 podejściem zorientowałem się, że takie żółte bloczki to pewna śmierć ^^. Jakbym miał oceniać w skali szkolnej to 4+.
  7. D

    Bugi

    Nie wiem w zasadzie czy to taki prawdziwy bug, ale w launcherze na dole jest reklama versusa, jest tam napisane: "zagraj w wersję beta". Nie było przypadkiem tak, że DuelMail to była wersja beta, a versus już jest "oficjalną" wersją>?
  8. D

    Wiedźmin 2 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Mnie osobiście w Wiedźminie 2/ kontynuacji pozytywnie zaskoczyło by wykorzystanie potencjału piruetów, salt, itp. Niby teraz też są, ale ja osobiście używałem ich tylko, żeby wydostać się z gmatwaniny wrogów. W sumie wystarczyły by zrobić, iż Geralt w zależności od otoczenia robił różne rzeczy...
  9. D

    Totalna Amatorszczyzna, czyli wiersze Dansera

    1. Spiął masz rację, skutek tego, że mówię to co piszę...2. Co do skrótów, miało mieć klimat versusa, a tam jeszcze w tawernie jeszcze nie widziałem nikogo kto by pisał "Czarodziejka".3. Siedmiu, siedem, mój błąd.4. Yen, literówka, chyba. (Nie usprawiedliwiam się, ale czasem wstukujęę :P dwie...
  10. D

    Sąd na Abigail - winna, czy niewinna - oceń sam. Zawiera oczywisty SPOILER!!!

    No oczywiście Abigail jest niewinna tylko raz ją wydałem (grałem 2 raz, a chciałem zobaczyć inne opcje), zgadzam się też z przedmówcami, przemowa Geralta wymiata :). Najbardziej uśmiałem się gdy potem ktoś (chyba strażnik) powiedział, że Haren nie chciał handlować z wiewiórkami to je wyrżnął...
  11. D

    Totalna Amatorszczyzna, czyli wiersze Dansera

    Pewien użytkownik z forum napisał z wiedźmińskim klimatem sprawozdanie z turnieju, natchnęło mnie to,by napisać to bardziej poetycko (choć moim zdaniem o wiele gorzej), nie miałem przyjemności oglądać tego turnieju, ale jak to mawia Jakier .Turniej VersusaMiało to niedawno miejsce, herold...
  12. D

    Kolejny dzień, kolejne recenzje

    Cóż fajną grę się zrobiło to trzeba się chwalić itp. Chociaż im więcej książek przeczytanych o Wiedźminie mam na koncie tym gorzej wypada gra, najpierw było to dla mnie tak 9,5/10 to teraz 9/10- oczywiście i tak bardzo dobrze. Trzymamy za słowo :).
  13. D

    Walka z Wielkim Mistrzem

    A ja wierzcie lub nie, ale gdy pierwszy raz przechodziłem Wiedźmina, to pierwszą walkę z Jakubem przegrałem, bo odebrał mi trochę życia to sobie pomyślałem "Skończę grę z pełnym HP". Wypiłem Dekokt Raffada i padłem przez toksyczność eliksirów, których wypiłem tony myśląc, że ostatnia walka...
  14. D

    Nowa przygoda - Pamiętnik Janka

    Nie no bez przesady, fajnie się gra utopcem, może dialogi faktycznie takie owakie, ale być może ktoś podchwyci pomysł i powstanie przygoda o całej wiosce utopców, ich życiu, zdobywaniu pożywienia itp.. No i oczywiście początkowa i końcowa cut-scenka są bardzo fajne.
  15. D

    Ile razy twój Geralt zginął?

    Teraz ER przeszedłem na trudnym i zginąłem:1. W I akcie, jaskinia pełna echinopsów (Igni jeszcze nie miałem).2. W II akcie chciałem zobaczyć scenkę zdemaskowania Raymonda bez żadnych planów.3. W III akcie zwaliłem na siebie strop jaskini królowej kikimor.4. W epilogu, chciałem zobaczyć czy Triss...
  16. D

    Nowe możliwości – one2tribe zapowiada ekscytujący Premium Content

    Jeśli te niewymuszone opłaty poprawią jakość versusa, nie psując przy tym grywalności to jestem za, jedynie te dokupywane oreny- dobrze by było gdyby był jakiś limit. Kto wie, może jeśli opłaty będą małe też sam skorzystam, archiwum tych fajniejszych walk by się przydało, fajnym gadżetem też by...
  17. D

    Totalna Amatorszczyzna, czyli wiersze Dansera

    No to mnie między innym zainspirowało, a nazw potworów nie znam dokładnie w pisowni.
  18. D

    Totalna Amatorszczyzna, czyli wiersze Dansera

    Rok wiedźminaRok cztery pory ma, tak stworzyła to Ziemia,coś się kończy, coś zaczyna, kręci się ta karuzela.Wiedźmin z Rivii, dobrze to zna,od lat w tym tkwi, w swym fachu jednak trwa.Wiosną się z siedliska swego wypuszcza na świat,potwory ciągnie do miast ogniska, nie zmienia się to od...
  19. D

    Film z okazji pierwszej rocznicy premiery gry Wiedźmin!

    To chyba podpada pod łamanie regulaminu :PTak szczerze to jeśli naprawdę tego typu będzie kontynuacja Wiedźmina to nie ma co liczyć na ponowny milion w rok... ale gdyby zrobić coś takiego tylko jako gra przeglądarkowa/flash to fajnie by było. ;DEdit: Przecież wiem, że to żart, w sumie część...
  20. D

    Rosja wraca do gry!

    Kiedy widzę statystyki sprzedanych gier, a na ich szczycie Simsy zawsze się zastanawiam co w nich jest... ja bym patykiem nawet nie tykał! Tak swoją drogą to skądś znam czcionkę tej strony, tylko skąd? Oraz oczywiście gratulacje! Może faktycznie niedługo świat będzie należał do was, ale dopiero...
Top Bottom