20 lat CD PROJEKT RED: Streamy rocznicowe — GWINT: Mag Renegat

+

Vattier

CD PROJEKT RED
16x9PL.jpg


Zapraszamy na ostatni stream z naszej rocznicowej serii! Ruszamy w środę, 31 sierpnia o godzinie 16:00 na twitch.tv/cdprojektred

Podążymy śladami Alzura z Adamem Biedrowskim, naszym Projektantem Rozgrywki.
 

Lexor

Forum veteran
@Vattier: Czy będzie ten sam awatar co wcześniej za włączenie tego streama, o czym ponownie zapomnieliście tylko napisać?
 

Lexor

Forum veteran
Mam to "szczęście", że nauczony na Waszych wpadkach sam już sobie włączyłem ten stream.

Ale co z innymi "kolekcjonerami", którzy znowu przegapią?

Dlaczego odpowiedź na moje pytanie pojawia się tak późno? Dlaczego CDPR lekceważy forumowiczów?

A nawet: dlaczego informacja o tym nie pojawiła się od razu w komunikacie?

Jak tak ma cały czas wyglądać Wasza komunikacja to może lepiej zamknąć to forum zupełnie?

Po co marnować Wasz "cenny czas" na pisanie jakichś postów, które tylko udają bycie kompetentnym? :/
 
Mam to "szczęście", że nauczony na Waszych wpadkach sam już sobie włączyłem ten stream.

Ale co z innymi "kolekcjonerami", którzy znowu przegapią?

Dlaczego odpowiedź na moje pytanie pojawia się tak późno? Dlaczego CDPR lekceważy forumowiczów?

A nawet: dlaczego informacja o tym nie pojawiła się od razu w komunikacie?

Jak tak ma cały czas wyglądać Wasza komunikacja to może lepiej zamknąć to forum zupełnie?

Po co marnować Wasz "cenny czas" na pisanie jakichś postów, które tylko udają bycie kompetentnym? :/
@Lexor komunikacja REDów z forumowiczami w języku polskim faktycznie już od dawna "nie żyje". Suche komunikaty i tyle. Dlatego już do REDów po polsku na forum wogóle, nie piszę, bo szkoda czasu.
Ta część REDów odpowiedzialna za forum, a znająca (są tacy?) polski ma do niego wyraźną awersję.
 
Top Bottom