ATLETYKA- PROBLEM Z XP!!

+
Nie wiem czy to bug czy błąd podczas programowania skilla ale atletyka nie ważne czy macham ostrzami w powietrzu czy walcze z wrogami za pomocą broni obuchowej zawsze daje 20XP!
Dla przykładu po pokonaniu 5 wrogów dostałem 139 xp zimnej krwi i 20 XP wysportowania ! Na niższych poziomach wysportowania 20 xp jest jeszcze ok ale od 4 lvl w górę otrzymywanie po 20xp jest śmiesznie małe zwłaszcza z porównaniu z xp otrzymywanym za używanie innych skilli .
 
Last edited:
Atletyka niestety jest tak zrobiona, że dodaje 20xp... ale co jakiś czas. Dłuuugi czas, coś koło 5 min. Więc zimna krew może się kumulować podczas walki i po dostajesz, 139 xp, to jeżeli walczyłeś krócej niż kilka min to maks dostaniesz 20 xp. Oraz ostrza trzymane w ręce jak katany, noże itd nabijają walkę bronią białą, a nie wysportowanie. Co nie zmienia faktu, że to wysportowanie to jakaś porażka i za samo sprintowanie po mapie, skakanie itd powinny jakieś małe bonusiki, ale jednak, wbijać.
 
Co nie zmienia faktu, że to wysportowanie to jakaś porażka i za samo sprintowanie po mapie, skakanie itd powinny jakieś małe bonusiki, ale jednak, wbijać.
Ktoś, chyba @PATROL pisał, że dostawał punkty doświadczenia za bieganie sprintem.
 
Ktoś, chyba @PATROL pisał, że dostawał punkty doświadczenia za bieganie sprintem.
To nie ja :) ale potwierdzam że coś takiego występuje... ino ja widziałem tylko raz taki komunikat że moja atletyka wzrosła z powodu przebiegniętych kilometrów, wiec nie wiem ile trzeba przebiec aby podnosić swoją atletykę.
 
Ciekawe, czy grając po swojemu, czyli chodząc, a sprintu używając tylko w walce albo w wymuszonych sytuacjach, będę miał szansę na jakieś rozwinięcie. :D
 

Tares

Forum veteran
U mnie wzrasta przy sprincie, skokach i ślizgach (chociaż ślizgi mogą być też przypisane do sprintu, ale informacja o XP pojawiła się dokładnie w momencie, któregoś z rzędu wślizgu)
 
Top Bottom