Build postaci (netrunner vs solo)

+

Trejan

Forum veteran
Mam pytanie dotyczące rozłożenia atrybutów. Chcę utworzyć postać opartą na:
[1]. archetypie NETRUNNERA więc na pewno rozdzielę:
3+17=20 INTELIGENCJA
3+17=20 ZDOLNOŚCI TECHNICZNE
3+17=20 OPANOWANIE

Jak rozdzielić pozostałe 15 pkt na:
3+ ? = ? BUDOWA CIAŁA
3+ ? = ? REFLEKS

[2]. archetypie SOLO więc na pewno rozdzielę:
3+17=20 BUDOWA CIAŁA
3+17=20 REFLEKS
3+17=20 ZDOLNOŚCI TECHNICZNE

Jak rozdzielić pozostałe 15 pkt na:
3+ ? = ? INTELIGENCJA
3+ ? = ? OPANOWANIE
 
To trochę zależy na jakim poziomie trudności grasz. Przy łatwym nie ma to większego znaczenia. Przy najwyższym jeśli chodzi o netrunnera na pewno przyda się jak najwięcej punktów w budowie ciała, żeby korzystać z anabiozy. Nie wydaje mi się też konieczne pakowanie aż 20 punktów w opanowanie. Analizowałem to trochę, bo takim buildem właśnie gram. Wg mnie 15 wystarczy, żeby odblokować atuty odpowiedzialne za szybkie skradanie. W refleks wystarczy kilka punktów. Co do solo się nie wypowiem, bo nie lubię takiego stylu grania.
 

Trejan

Forum veteran
Dzięki. Zaczynam na Normalnym (albo poziom 2/4 jak kto woli). Czyli optujesz żeby 20 z Opanowania zmienić na 15 a 5 pkt. w Budowę Ciała. Przy rozdzielaniu Refleks tylko kilka punktów (ile byś proponował)? To trochę zbieżne z moją intuicją że mogę nawet zgrabnie sobie radzić w grze a potem Adam Smasher mnie wdepcze w ziemię. Boję się właśnie konfrontacji z gdzie nie ma zmiłuj - liczy się brutalna walka i umiejętności netrunnera nie będą miały znaczenia.

Wracając do pytani. To jak byś podzielił ostatnie 20 pkt między Budowę Ciała i Refleks?

3+17=20 INTELIGENCJA
3+17=20 ZDOLNOŚCI TECHNICZNE
3+12=15 OPANOWANIE

Jak rozdzielić pozostałe 20 pkt na:
3+ ? = ? BUDOWA CIAŁA
3+ ? = ? REFLEKS

A swoim netrunnerem miałeś już konfrontację z Adasiem Smasherem (tego się obawiam, że nie da rady)?

"Co do solo się nie wypowiem, bo nie lubię takiego stylu grania" - też nie preferuję i o ile można Netrunnerem poradzić sobie do samego finału to wolałbym pozostać przy netrunerze niż solo.
 
Last edited:
Ja refleks mam na razie na 4 punktach i chyba więcej nie planuję tam dodawać. Ze Smasherem jeszcze nie walczyłem, ale z tego co czytałem w necie, to da się to też spokojnie ogarnąć netrunnerem :).
 
No to spróbuję tak, zobaczymy

3+17=20 INTELIGENCJA
3+17=20 ZDOLNOŚCI TECHNICZNE
3+13=16 OPANOWANIE
3+13=16 BUDOWA CIAŁA
3+ 6=9 REFLEKS
 
Last edited:
Top Bottom