Galeria by Karesh

+
Galeria by Karesh

Mam nadzieję, że z góry nie przekreślicie moich umiejętności i dacie mi szansę się wykazać. Do nowo-stworzonego tematu, wzorem innych użytkowników, będę wrzucał swoje prace m.in. tapety, sygnaturki czy userbary. Na początek dwie bardzo proste tapety z logiem W2:1. 2. 3. 4. 5. Aktualnie pracuję nad bardziej skomplikowaną tapetą, którą zaprezentuje w niedalekiej przyszłości, oczywiście w dwóch rozdzielczościach.
 
TheCahir said:
Ja nie przekreślam... Ładne tapetki. A dałbyś radę zrobić tak samo ładną tapetkę z głową wilka w rozdzielczości 1440x900?
Zrobione :p Tapeta w moim 1 poście :)
 
TheCahir said:
Dzięki. Dobra robota, nie widać, żeby było rozciągnięte czy spłaszczane.
Nie było takiej potrzeby, po prostu zmniejszony rozmiar grafiki ;)
 
Zgodnie ze wcześniejszą zapowiedzią dodaję dziś nową tapetę:6. 7. Może mnie za bardzo poniosło z podpisami, ale myślę, że ogólny efekt nie jest zły :p Czekam na komentarze! ;) Skarbonka pusta, może ktoś coś rzuci na zachętę? :whistle:
 
Po co robisz to w formacie png?? Zrób jako jpg. A tapetki całkiem fajne.P.S: Coś się tematów z tapetami/sygnami w ciągu ostatnich 2 dni sporo namnożyło. Zapraszam też do mojej galerii.
 
Deithwenser-ek said:
Po co robisz to w formacie png?? Zrób jako jpg. A tapetki całkiem fajne.P.S: Coś się tematów z tapetami/sygnami w ciągu ostatnich 2 dni sporo namnożyło. Zapraszam też do mojej galerii.
chyba dlatego, że kompresja .png zmniejsza rozmiar, no i jakościowo chyba jest też lepiej w .png ;)Namnożyło się, bo pojawiło się logo W2 :D
 
Hmmm... w png jest mniejszy rozmiar?? Mi się wydaje, że mniejszy rozmiar będzie to mieć jako jpg :)
 
Mnie w ogóle zastanawia, czemu nie zapisujesz tego w bmp, przecież wtedy będzie miało mniejszy rozmiar. bmp < png < jpgPoproszę o tapetę 1280x800, medalion w lewym górnym rogu, napis Wiedźmin II wyjustowany pośrodku.
 
Drong said:
Mnie w ogóle zastanawia, czemu nie zapisujesz tego w bmp, przecież wtedy będzie miało mniejszy rozmiar. bmp < png < jpg
Zaświadczam Wam, że jest zupełnie odwrotnie. Dla przykładu tworząc poniższą tapetę zapisałem ją najpierw w rozszerzeniu .bmp. Zajmowała jedyne 5 MB. Chyba nie muszę nic więcej dodawać.
Drong said:
Poproszę o tapetę 1280x800, medalion w lewym górnym rogu, napis Wiedźmin II wyjustowany pośrodku.
Nie wiem do końca, czy chodziło Ci o to, ale dodaję:8. 9. 10. Szczerze, efekt średni.
 
Sygnaturka:11.
Proszę oceniać, efekt... a sami oceńcie jednak ;D
 
kptwodzimierz said:
Albo natychmiast wstawicie tu pracę wychwalającą one2tribe, versusa, wspaniałe nowe premium i mnie, albo...BAN!
:whatthe:nic więcej jak...One Man! One decision!One desire!może jeszcze frytki do tego, hę? :whistle:
 
Karesh said:
Druga sygnaturka z W2:12.
Oceniamy Panowie i Panie, oceniamy ;)
Nie jestem jakimś mistrzem od grafiki, jednak pozwolę sobie to ocenić :) Sama sygnatura nie jest zła, podoba mi się, jednak według mnie ten napis u dołu po prawej niszczy cały efekt, uważam że źle dobrałeś czcionkę, i kolor, no ale to tylko moja opinia ;) Niby to drobiazg i w sumie nie jest widoczny, no ale cóż :D
 
Top Bottom