Mam problem z niektórymi osiągnięciami

+
Kupiłem cyberpunka na epicu i nie zaliczyły mi się niektóre osiągnięcia np: ukończ główny wątek gry, znajdź wszystkie karty tarota, ukończ wszystkie aktywności podejrzenia cyberpsychozy, zabij za pomocą hacka detonacja granatu, osiągnij 20 poziom w dowolnej umiejętności, zabij lub obezwładnij 300 za pomocą broni dystansowej, zyskaj maksymalną reputację albo jeszcze jak ukończyłem wszystkie rozboje zaliczyło mi połowę osiągnięć z tym związane. Wiem trochę tego dużo, wszystkie te rzeczy zrobiłem i nie wiem jak to naprawić a chciałbym je pozdobywać. A niektóre osiągnięcia wchodzą niektóre nie.
 
Ja tak samo mam na Epicu i przy pierwszym podejściu po premierze miałem ten sam problem co ty. Wątpię by dało się to jakkolwiek naprawić :( Mogę Cię pocieszyć, że na najnowszym patchu osiągnięcia są przyznawane prawidłowo. Chyba nawet w changelog 1.2 była o tym wzmianka. Ja tak samo się zdziwiłem po fakcie, że nie mam osiągnięć za ukończoną grę mimo, że to zrobiłem :D

Edit #1 - miałem oczywiście na myśli, że na stworzonej postaci na 1.2 wszystko wbija się prawidłowo.
 
Po patchu faktycznie jakieś osiągnięcia weszły jak pokonałem wszystkie rozboje ale nie wszystkie, dzisiaj np chciałem zestrzelić granata w locie rewolwerem i mi się też nie zaliczało albo to musi być zwykły granat dlatego nie działa, bo zwykłego nie umiałem znaleźć. A czy do zrobienia wszystkich aktywności w jakimś regionie trzeba też te niebieskie gwiazdki pokonywać co tylko się na mini mapie wyświetlają a na zwykłej nie? Jak muszę nową postać zrobić to jeszcze raz muszę 50 lvl reputacji nieeeeeeee
 
Last edited:
A miałeś wtedy jak zdobywałeś te osiągnięcie a ci nie zaliczyło połączenie z Internetem. Bo ja raz tak miałem że nie zaliczyło mi kupna pojazdów bo przez 10 minut nie miałem internetu.
 
Po patchu faktycznie jakieś osiągnięcia weszły jak pokonałem wszystkie rozboje ale nie wszystkie, dzisiaj np chciałem zestrzelić granata w locie rewolwerem i mi się też nie zaliczało albo to musi być zwykły granat dlatego nie działa, bo zwykłego nie umiałem znaleźć. A czy do zrobienia wszystkich aktywności w jakimś regionie trzeba też te niebieskie gwiazdki pokonywać co tylko się na mini mapie wyświetlają a na zwykłej nie?
Do zdobycia tych osiągnięć nie trzeba wykonywać tych niebieskich gwiazdek. Wymagane są zlecenia NCPD(zgłoszenie przestępstwa i rozboje) oraz kontrakty od fixerów. Możesz przed ostatnią aktywnością w danym regionie zapisać grę i jeśli nie wbije to wczytać i powinno załapać. Ja tak chyba Watson zrobiłem :D
Post automatically merged:

A swoją drogą to ciekawe czemu tak się dzieje z tymi osiągnięciami na Epicu. - czy problem leży w samej grze czy po prostu epic nie radzi sobie z takimi zaawansowanymi rzeczami jak osiągnięcia :D Mój znajomy ma wersję na GOG i takich problemów to nie miał, a wbił 100%.
 
Last edited:
Nie wiem też czemu to nie działają i od czego zależy, podobno jak się na patchu 1.2 zrobi nową postać to wszystko będzie działać. Ale mi się nie chce. A połączenie z internetem mam zawsze bo jak nie ma neta to nie można gier zapisywać. A dzisiaj np kupiłem wszystkie auta a osiągnięcie nie wskoczyło
 
Last edited:
Top Bottom