Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

+
To co mi się podobało:- dalekie tła, świetnie to wygląda-animacja Geralta, widać odrazu ogromny skok jakościowy w porównaniu z poprzednim filmikiem. Nie jest jeszcze doskonała, brakuje paru ruchów, ale wygląda to naprawde świetnie- walki są wkońcu dynamiczne, ogląda je się z przyjemnością- ostatnio powstało spore zamieszanie wokół imienia gł bohatera, ja bym je zmienił na Gepard, bo zapieprza jak dziki RexTo co mi się nie podobało:- animacja przeciwników. Troche bieda, ruszają się jak muchy w smole, mają po jednym ciosie i strasznie nienaturalnie umierają(wiszą w powietrzu, przekręcają się pod dziwnym kątem, padają nie w tą strone co trzeba). Pod tym względem przez prawie rok nic sie nie zmieniło:/- SMUGI PRZY CIOSIE MIECZEM. Czy znalazła się choć jedna osoba której się to podobało?? Kiedy na to patrzyłem przed oczami stanęły mi japońskie erpegi i dungeon siege (nie,to nie ma być komplement). Jeśli trzeba stworze ogólnoforumą petycje na rzecz zniesienia tego padzierajstwa ;] Wiem, że mają one sprawić,że walki będą jeszcze bardziej efektowne ale wywołują dokładnie odwrotne wrażenieOgólnie filmik zrobił na mnie dobre wrażenie, to tak żebym nie był źle zrozumiany Dziadu ;]
 
No, właśnie zobaczyłem filmik, i mam mieszane uczucia. Z jednej strony istotnie animacja geralta jest świetna. Z drugiej na pierwszy rzut oka to inteligencja przeciwników jest iście powalająca i to też nie jest komplement. Nie wiem, może źle patrzyłem, ale wydawało mi się, że Geralt po uderzeniu w łeb przez jakiegoś oprycha (?) padł ogłuszony, a oprych nic- ani nie nadepnie mu nogą na klatę, ani go nie dobije. A reszta wydaje się być ok.
 
No to ja jeszcze coś od siebie dorzuce ;] Obejrzałem filmik jeszcze pare razy i ...- ekran głownego bohatera wygląda źle. Być może to tylko moje odczucie, rzecz gustu, ale pstrokate kolorki i plastikowa tabelka mi sie nie podoba. Dziennika też tam nie widziałem. Kiedyś już doczepiłem się do tego , na co dostałem odpowieć że to tylko wersja beta. Minęło pół roku, a tu ciągle ta sama pstrokata, plastikowa tabelka...- faktycznie A.I wrogów nie powala, ale to po części wina engine'u. Postacie mają określoną ilość ataków które mogą wykonać w danym czasie, dlatego Geralt stał sobie ogłuszony, a grubas mu się tępo przyglądał. Wrogowie ogólnie wyglądają jakby byli żywcem wzięci z NWNWidziałem prezentacje NWN 2 i mimo wszystko Witcher jak narazie mieżdży tą gierke.
 
Według mnie smugi mogłyby być mniej widoczne. Powinny lekko podkreślać ruch miecza. Są rzeczywiście troche za jasne i za wyraziste. To że Geralt szybko biega mi osoboiście nie przeszkadza...w końcu jest wiedźiminem i charakteryzuje się szybkością. AI wrogów...pozostawia troche do życzenia. Generlanie filmik powala. Duży plus.
 
MasPingon said:
No to ja jeszcze coś od siebie dorzuce ;] Obejrzałem filmik jeszcze pare razy i ...- ekran głownego bohatera wygląda źle. Być może to tylko moje odczucie, rzecz gustu, ale pstrokate kolorki i plastikowa tabelka mi sie nie podoba. Dziennika też tam nie widziałem. Kiedyś już doczepiłem się do tego , na co dostałem odpowieć że to tylko wersja beta. Minęło pół roku, a tu ciągle ta sama pstrokata, plastikowa tabelka...
Tabelki, interfejs i inne tego typu rzeczy (jak zaznaczył w filmiku Michał Madej) są placeholderami, i w finalnej wersji będzie to wyglądać znacznie inaczej.
 
Teraz będzie, że po dzikiemu nie umiem. To świetnie Fallen, mam nadzieje że będzie to wyglądać zupełnie inaczej;]EditAby zobaczyć postępy polecam odpalić sobie filmik combat z 2005 roku, mam nadzieje że za rok będziemy mówić o jeszcze większym skoku jakosciowym;]
 
nie wiem, przez te smugi gra przypomina durna siekanine... rzeczywiscie jest dynamika, niemniej zachowanie wrogow pozostaje nadal wiele do zyczenia. wszystko bedzie ok, tylko nie te smugi!!EDIT: i jeszcze mam pytanie-czy tego filmiku nie da sie obejrzec inaczej niz bezposrednio ze strony? nie mozna zapisac na dysk?
 
oglądam to raz za razem i kurcze cały urok walki psują te smugi. nic przez nie nie widać. Bo reszta jest bardzo fajna, dużo ciosów i wszystko wygląda płynnie.Aha no i ta kula ognia. Nie tak wyobrażałem sobie znak Igni...
 
"LOL" dzieki a co do tych smug, to jeszcze niedawno tlumaczono mi(ktorys z forumowiczow), ze to niby tylko przy niezwykle "unikalnych", szybkich ciosach jest taki efekt i ze podczas walki bedzie widoczny niezwykle rzadko. wlasnie widze
 
Wydaje mi się, że te smugi powinny być przezroczyste, coś podobnego jak jest znak Aard zrobiony. No i powinny pojawiać się rzadziej. A co do znaku Igni, to też nigdy go sobie nie wyobrażałem go jako fireball'a. IMO o wiele lepiej wyglądałoby to, jeżeli podczas rzucania znaku przez Geralta, wokół przeciwnika przez chwilę "koncentrowałaby" się jakś energia i nagle stawałby w płomieniach.No, ale chłopaki nie przejmujcie się bo oprócz tych 2 elementów wszystko jest ok. No a sugerując się naszymi uwagami możecie sprawić, że już do niczego nie można będzie się przyczepić
 
Fallen Zen said:
Tabelki, interfejs i inne tego typu rzeczy (jak zaznaczył w filmiku Michał Madej) są placeholderami, i w finalnej wersji będzie to wyglądać znacznie inaczej.
Jezeli to sa placeholdery, to juz nie moge sie doczekac zeby zobaczyc jak beda wygladaly prawdziwe tabelki itp, bo te co juz teraz sa i tak wygladaja swietnie.Faktycznie, tak jak to juz niektorzy powiedzieli, w filmiku mozna sie jedynie przyczepic do tych smug za mieczem. Wszystko inne wyglada elegancko.
 
- 3xM - said:
Wydaje mi się, że te smugi powinny być przezroczyste, coś podobnego jak jest znak Aard zrobiony. No i powinny pojawiać się rzadziej. A co do znaku Igni, to też nigdy go sobie nie wyobrażałem go jako fireball'a. IMO o wiele lepiej wyglądałoby to, jeżeli podczas rzucania znaku przez Geralta, wokół przeciwnika przez chwilę "koncentrowałaby" się jakś energia i nagle stawałby w płomieniach.No, ale chłopaki nie przejmujcie się bo oprócz tych 2 elementów wszystko jest ok. No a sugerując się naszymi uwagami możecie sprawić, że już do niczego nie można będzie się przyczepić
Moim zdaniem smuga powinna wychodzić z końcówki miecza, żeby była mała kreska. Przezrocysta to chyba byłaby zbyt małowidoczna kiedy Geralt będzie szybko machał mieczem, a jeżeli jej wcale nie będzie to nie będzie widać gdzie machamy tym mieczem....Jeśli chodzi o znak Igni to moim zdaniem powinien to być poprostu strumień ognia wychodzący np. z rąk. (Jeśli ktokolwiek oglądał Naruto, to tak jak Sasuke.... )
 
im dłużej oglądam filmik tym bardziej mi się podoba (poza smugami) Walka, z tymi wszystkimi ciosami, JEST REWELACYJNA. Patent z tymi saltami do tyłu, kopnikami... MIODZIO. A to z tego co widziałem nie jest postać rozwinięta na maksa:)
 
ciosy dosyc czesto sie powtarzaly. (pewnie dlatego ze postac ma niski poziom) filmik fajny, tylko strasznie kiepska jakosc... mi najbardziej przypasowal ten bajer z odbijaniem strzal. super zostalo to rozwiazane, ta pozycja Geralta przed strzalem, ach...
 
a ja dodam cos od siebie... po co te tandetne SMUGI !?zamiast je zlikwidowac to od E3 2005 do E3 2006 chyba tylko "urosly".giertych precz! smugi precz!
 
Top Bottom