Moda i Cyberpunk

+
Moda, ale nie ta rozumiana jako styl poszczególnych klas społecznych/gangów itp.

Co sądzicie o ubraniach wyposażonych w logo Cyberpunka? Hit czy kicz?

Pomijając niewiadomego pochodzenia podróbki są dostępne m.in. na oficjalnym sklepie REDów jak i w popularnej młodzieżowej sieci sklepów na C.
Jest tego mnóstwo - czapki, bluzy, t-shirty, torby itd.

Bo gadżety z logo CP to:

1) Sposób na wyrażenie siebie - z daleka zwracam uwagę jak ktoś ma czarną koszulkę z krzykliwym żółtym napisem i od razu wiem, że jest graczem wyczekującym tytułu / ewentualnie devem, który ma "strój służbowy"

2) Reklama - z punktu widzenia producenta gry jest to taki przypominacz - pamiętaj, CP2077 nadchodzi!. Bo jak inaczej postrzegać coś co ma wyłącznie tytuł nadchodzącego produktu?

3) Chęć bycia częścią świata - posiadam niemalże magiczny artefakt, koszulkę w której czuję się jak V.... + 5 do stylu, +10 szacunku do ziomów z gangu

4) Ogólna estetyka - przyznam, że czerń, czerwień i żółć (nie ta wylewana przez hejterów) bardzo przypadły mi do gustu.

5) ???

Wyznam, że w oczekiwaniu na premierę ja również sprawiłem sobie jeden z takich artefaktów - "mistyczne onuce skrytej niegodziwości", uważam, że żółte skarpetki z czarnym logo Cyberpunka idealnie będą kontrastować z ciemnymi koszulami i garniturami :)

o takie o:

 
Top Bottom