Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

+
Niedawno odnalazłem oryginał i spodobał mi się bardziej od o rok młodszego remixu:

A tu moje ostatnie odkrycie, które słucham w kółko przez ostatnie parę dni i jeszcze mi się nie znudziło:

I cover 3 utworów z jednej z najlepszych gier o piłce nożnej:
 
Niedawno odnalazłem oryginał i spodobał mi się bardziej od o rok młodszego remixu:
Ta piosenka ma długą historię i wszystko pochodzi od tych samych twórców
III wersja to ta którą dałeś, ale Warner uznał, że to jeszcze nie to co powinno być, żeby piosenka stała się światowym przebojem. Po kolejnej, drobnej modyfikacji i dobrze zrobionym teledysku wyszedł hit, któremu się udało przebić listy przebojów.
Całość była fajnie omówiona w poniższym materiale:


Zaczął się nowy tydzień i trzeba ruszyć z kopyta.
Harder, Better, Faster, Stronger w wersji z z perkusją
 
Moje ostatnie odkrycie muzyczne to The Tourists - zespół w którym występowali Annie Lennox i Dave Stewart. Wydali trzy płyty w 1979 i 1980 roku po czym zespół się rozpadł. Lennox i Stewart założyli Eurythmics.

Największy przebój The Tourists to cover piosenki Dusty Springfield "I Only Want to Be with You". Słuchałem jej chyba ze sto razy już.




 
Dziś, w wieku 83 lat zmarła Tina Turner. Swego czasu była nazywana babcią rocka, dla wielu to postać legendarna. Bardzo długo utrzymywała się na scenie a jej utwory to już klasyka.


 
Wspaniała, wielka, z ooolbrzymią klasą i wyznaczająca standardy. Mając prawie siedem dych na karku, na scenie przeskoczyłaby nasze obecne młódki. Jej śmierć niewiele zmieniła, wciąż będzie żyła w naszych sercach i nikt nie będzie w stanie jej zastąpić.

 
Wielka szkoda Tiny, ale już (w mojej pamięci) w czasach gdy była bardzo aktywna zawodowo wydawała się być taką (dziarską) babcią.

 
Słuchajcie mam zgryz na FB miga co jakiś czas reklama promocji ubisoft plus a mnie w jej kontekście interesuje jedno cóż to za utwór jej towarzyszy?
 
Pojęcia nie mam o jakiej reklamie mówisz, ale wiem, że na smartfony są aplikacje, które są w stanie wyszukać piosenki po melodii. Nie będę ci niczego konkretnego polecać bo nie korzystam, także wybór należy do ciebie. Powodzenia :)
 
Top Bottom