Phantom Liberty Tour

+

Lilayah

CD PROJEKT RED


Planujemy odwiedzić 8 miast, gdzie będziecie mieli szansę się z nami spotkać i doświadczyć dodatku Cyberpunk 2077: Widmo wolności jako pierwsi!

Już niebawem, bo 5 sierpnia, Phantom Liberty Tour zawita w naszej siedzibie w Warszawie. Oprócz możliwości zagrania w dodatek Widmo wolności przedpremierowo, przygotowaliśmy dla Was różne atrakcje oraz konkursy a także spotkanie z naszymi deweloperami i sesję Q&A!

Zainteresowani? Bosko!

Wypełnijcie formularz zgłoszeniowy i powiedzcie nam dlaczego to właśnie Was powinniśmy zaprosić na Phantom Liberty Tour w Warszawie. Liczba miejsc ograniczona!

https://cyberpunk.net/phantom-liberty-tour/warsaw

Do zobaczenia wkrótce!
 
Miło widzieć znajome twarzonicki, ale, hej, zaglądajcie częściej, macie forum do spalenia czy jakoś tak ;p
Nadal jest tu wiele tematów do dyskusji i ja wiem, ja wiem, żyćko absorbuje, niektórzy zaczną zaraz na zloty przyprowadzać swoje wnuczęta, niektórzy ściągają potomkom ich pierwszego Wiedźmina do grania - ale skoro ja mogę tu pisać, to Wy też!
Nie wypominając!
🤗
 
Miło widzieć znajome twarzonicki, ale, hej, zaglądajcie częściej, macie forum do spalenia czy jakoś tak ;p
Nadal jest tu wiele tematów do dyskusji i ja wiem, ja wiem, żyćko absorbuje, niektórzy zaczną zaraz na zloty przyprowadzać swoje wnuczęta, niektórzy ściągają potomkom ich pierwszego Wiedźmina do grania - ale skoro ja mogę tu pisać, to Wy też!
Nie wypominając!

W sedno utrafiłaś....
Ale spokojnie, w moim przypadku życie zmierza ku stabilizacji, więc będzie więcej czasu na forumowe sprawy :).
Jednym słowem: sooooon :howdy:.
 
Można przyjść poniżej 18 lat z rodzicem od jakiegoś wieku czy tylko 18+ oraz czy w zgłoszunie można prosić np o 2 bilety tak jak w innych krajach?
 
Eee... ktoś chce wejść na imprezę promującą grę (wedle klasyfikacji PEGI) 18+ samemu nie będąc pełnoletnim, ale za to z opiekunem, który jest dorosły :smart: ...

 
Eee... ktoś chce wejść na imprezę promującą grę (wedle klasyfikacji PEGI) 18+ samemu nie będąc pełnoletnim, ale za to z opiekunem, który jest dorosły :smart: ...
Przypomina się sutuacja, gdy rodzic przychodzi z dzieckiem, by mu Wieśka kupić ;D
 
z tego co wiem Pegi to sugerowany wiek
tak samo jest z piwem zero
niby poniżej 18 nie powinno się (według niektórych) ale jednak sprzedać ci muszą
 
Po coś ta klasyfikacja wiekowa powstała i przyjęto, że dane treści mogą (powinni) oglądać ludzie w danym wieku.

Ewentualnie można się tylko sprzeczać, czy dany odbiorca jest na tyle dojrzały emocjonalnie aby oglądać owe treści - co nie zawsze wiąże się z wiekiem kalendarzowym. Ale to są zbytnie niuanse i podchodzenie indywidulane, stąd potrzebne są pewne uproszczenia w postaci kategorii wiekowych, które stawiają sprawy jednoznacznie oraz jasno.

Co do samego piwa zero, to nie wiem bo go nie piję, a sam już od "wieków" nawet nie jestem pytany o okazanie dowodu przy zakupie alkoholu, więc się nie będę wypowiadał. Sama idea natomiast opiera się na zakazie sprzedaży produktów alkoholowych osobom nieletnim. Z racji, że piwo zero jako takiego alkoholu nie posiada (może jakieś śladowe ilości), w takiej kategorii być nie powinno. Może chodzi o sam fakt, że produkt nazywa się piwem?
Ale to tak samo odnosząc twoje porównanie w stronę Cyberpunk, to wówczas mógłbyś kupić/grać (czy też uczestniczyć w imprezie promującej - na której, może z racji wydarzenia dla dorosłych będzie alkohol? ) w grę jeśli nie miałaby ona treści skierowanych do pełnoletnich odbiorców, a nazywać by się mogła nawet "Ostre rżniecie, chlanie i ćpanie przez 2077 dni" :p ...

Ale formularz zgłoszenia wymaga od uczestników ukończenia 18 lat, a to organizator ustala zasady (mógłby nawet napisać, że wpuszcza tylko rudych i nam by było nic do tego) więc...
 
jako tako żadnego regulaminu nie ma (albo nie widzę na stronie)
podczas zgłaszania zaznacza się I AM 18 yo or older a np w kolonii można wybrać zgłoszenie dla kilku osób i tylko osoba zgłaszająca musi to potwierdzić
 
Top Bottom