Platforma GOG gra nie uruchamia się brak błędów.

+
Kolejne podejście. Złożyłem nowy komputer. Specyfikacja jak w DXDIAG. Teraz gra się uruchamia, Udało się chwile pograć, ale teraz po chwili grania wyrzuca - błąd gry flatline. Czy jest na to jakieś uniwersalne rozwiązanie?
 

Attachments

  • DxDiag.txt
    98.7 KB · Views: 338
Błędy z win update, Aac3572MbHal_x86.exe, oświetlenie ? (to od asusa, ja osobiście mam wszystkie programy dodatkowe usunięte, tzn nie instalowane lub wyłączone z autostartu i usług), MicrosoftEdgeUpdate.exe (coś tam się zadziało) no i jakiś Benchmark.exe. Tyle da się wyczytać z raportu. Raczej to nie powód że grę wyrzuca do pulpitu, stawiałbym na kartę grafiki i fabryczne podkręcenie i/lub podkręcenie ramu. I uniwersalnego sposobu niestety brak. Spróbuj uruchomić bezpośrednio z folderu gry i jako administrator, u mnie akurat to działa.
 
Złożyłem nowy komputer. ...... Udało się chwile pograć, ale teraz po chwili grania wyrzuca - błąd gry flatline.

Czy jest na to jakieś uniwersalne rozwiązanie?

Tak, oczywiście - kupno konsoli do gier i adaptera pod k+m :)
 
@GregGryzzli ta 3060 jest fabrycznie podkręcana nie zmienię tego. Ram mogę obniżyć z biosu. Sbróbuje wyłączyć w tle wszystko co się da. Dzięki za odpowiedź.
 
@GregGryzzli ta 3060 jest fabrycznie podkręcana nie zmienię tego. Ram mogę obniżyć z biosu. Sbróbuje wyłączyć w tle wszystko co się da. Dzięki za odpowiedź.
Fabryczne podkręcenie też można obniżyć. Sam to robiłem, bo miałem podobny problem z W3.
 
Top Bottom