QLAS - co Ty wiesz o ASie?

+
Status
Not open for further replies.
Hmm... To było jakoś tak (chyba):Na najwyższym piętrze schodziło się schodami to komnat Nimue. A w tej komnacie było wejście na taras.
 
Deithwenser-ek said:
Hmm... To było jakoś tak (chyba):Na najwyższym piętrze schodziło się schodami to komnat Nimue. A w tej komnacie było wejście na taras.
No jest dość blisko, uznam :DPo wejściu do komnat Nimue (na najwyższe piętro), przechodziło się tajnymi drzwiczkami (nigdzie nie pisało o gobelinach, obrazach, czy czym tam jeszcze :p) do krętych schodów prowadzących w dół. Na dole był pokój z jednym tylko malowidłem na środku i drzwiami na taras.
 
150 - Vedymin112 - Nightbring3r90 - Ithlinne Aegli80 - Faramir52 - Emhyr var Emreis43 - mBartek40 - Tymoteusz1639 - Isengrim25 - Vatt`ghern23 - McSloniu19 - Aalaron, ser-ek18 - Filo9314 - BlackWolfff Wave11 - Melkor10 - eclip2, Firnomir9 - Jimp, kpt wlodzimierz, mts19968 - domidawi6 - Heap, Rhou, Foltest I5 - Ja-as, Beltusek,4 - mateolll, burbongw,3 - Milten Huzoslaw, M@stero, Xathel2 - ElJapano, GeheINadeOddaję pytanie, nie mam pomysłu.
 
ChireadanzGrSinych said:
ChireadanzGrSinych said:
Naszyjnik, a nie to co miała na czole :)
Cóż za herezje szerzysz?! Hematyt tamował krwawienie i był to kamień, który nosiła przy sobie a na głowie (tzn. w diademie) miała CHALCEDON. Nie wprowadzaj więc innych w błąd. :)
 
IthlinneAegli said:
IthlinneAegli said:
IthlinneAegli said:
Naszyjnik, a nie to co miała na czole :)
Cóż za herezje szerzysz?! Hematyt tamował krwawienie i był to kamień, który nosiła przy sobie a na głowie (tzn. w diademie) miała CHALCEDON. Nie wprowadzaj więc innych w błąd. :)
No może, przpraszam, dawno temu to czytałem eh :p
 
Nie wiem co z poprzednim pytaniem, czy dodać punkt Xathel'owi?151 - Vedymin112 - Nightbring3r90 - Ithlinne Aegli80 - Faramir52 - Emhyr var Emreis43 - mBartek40 - Tymoteusz1639 - Isengrim25 - Vatt`ghern23 - McSloniu19 - Aalaron, ser-ek18 - Filo9314 - BlackWolfff Wave11 - Melkor10 - eclip2, Firnomir9 - Jimp, kpt wlodzimierz, mts19968 - domidawi6 - Heap, Rhou, Foltest I5 - Ja-as, Beltusek,4 - mateolll, burbongw,3 - Milten Huzoslaw, M@stero, Xathel2 - ElJapano, GeheINadeJak inaczej nazywa się Kraina Stojeziory?
 
151 - Vedymin112 - Nightbring3r90 - Ithlinne Aegli80 - Faramir52 - Emhyr var Emreis43 - mBartek40 - Tymoteusz1639 - Isengrim25 - Vatt`ghern23 - McSloniu19 - Aalaron, ser-ek18 - Filo9314 - BlackWolfff Wave11 - Melkor10 - eclip2, Firnomir9 - Jimp, kpt wlodzimierz, mts19968 - domidawi6 - Heap, Rhou, Foltest I5 - Ja-as, Beltusek,4 - mateolll, burbongw, Xathel3 - Milten Huzoslaw, M@stero2 - ElJapano, GeheINadeKto rządził Temerią przed Foltestem?
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom