Sygnaturki, userbary

+
Sygnaturki, userbary

[size=12pt]Tutaj proszę umieszczać swoje sygnaturki i userbary związane z Wiedźminem :)Na początek parę mojego autorstwa:
Keth[/size]Regulamin:1. Pokazujcie tylko robione przez siebie, a jeśli chcecie pokazać czyjąś,napiszcie kto ją zrobił.2. Nie kradnijcie czyichś sygnatur, tylko poproście o pożyczenie i ustawienie w podpisie. Warunek, wtedy musicie napisać kto ją zrobił.WItam!Zapewne każdy forumowicz chciałby mieć swój uniklany podpis (sygnature)w miarę możliwości i czasu będę tu zamieszczal nowe sygnatury jak sie komus spodoba to niech pisze a dostosuje ja do jego nicku :)Moja sygnatura:jakosc jest troche slaba al;e to dlatego ze forum nie obsluguje w podpisach html ani pelnego bbcode wiec sygna jest w gifie we flashu z dobra jakoscia link ponizej
http://www.blackvolfgfx.yoyo.pl/wiedzmin2.htmlhttp://www.titanmu.yoyo.pl/1.swf (gdzies html zapodzialem wiec podglad jest na fullbrowser :p)
 
Postarałeś się z tą sygnaturą. Na prawdę świetna, ale są jakieś małe szczególiki. Szczerze powiedziawszy, kolory dziwne, wszystko rozmazane...Gorzalnik - BlackVolf, to nick autora... On sobie wybrał żeby było Volf, a nie Wolf.Keth - dlaczego 20x mniej? Sygny są takiego i takiego rozmiaru, jedne małe, drugie duże.
 
Shaiya said:
Postarałeś się z tą sygnaturą. Na prawdę świetna, ale są jakieś małe szczególiki. Szczerze powiedziawszy, kolory dziwne, wszystko rozmazane...
Napisał wcześniej, że to GIF - ten format pliku obsługuje tylko 256 kolorów.
Shaiya said:
Keth - dlaczego 20x mniej? Sygny są takiego i takiego rozmiaru, jedne małe, drugie duże.
Sygnaturka ma 2MB - takie coś jest w większości wypadków niedopuszczalne do umieszczenia w sieci.
 

Keth

Ex-moderator
Shaiya said:
Keth - dlaczego 20x mniej? Sygny są takiego i takiego rozmiaru, jedne małe, drugie duże.
Proszę przeczytać zasady panujące na Forum :) Sygnaturki ważące 2mb, jak i te mające 169px wysokości są niedopuszczalne na Forum :)
 
co do nicku ma byc VOLF :)2mb? 2 mb miala cala sekfencja w tej chwili sygna ma 200kb no coz gdyby mozna bylo uzywac tu flasha znacznie lepsza jakosc byla by i znacznie mniej miesca by zajmowalo a tak to nieststy stary poczciwy GIF :)co do robienia sygnatur narazie zadko jestem przy kompie - mnostwo roboty w pracy ale moze niedlugo sie uspokoi wtedy moge co nieco porobic :)
 
W tym temacie pokazujcie swoje sygnaturki.Regulamin:1. Pokazujcie tylko robione przez siebie, a jeśli chcecie pokazać czyjąś,napiszcie kto ją zrobił.2. Nie kradnijcie czyichś sygnatur, tylko poproście o pożyczenie i ustawienie w podpisie. Warunek, wtedy musicie napisać kto ją zrobił.3. Oceniajcie szczerze i sprawiedliwie. Nie ze względu na osobę, tylko sygnaturkę.Pokażę wam moje dwie prace:
Bez bicia!
 
fugas said:
Keth można sobie skopiować jedną?? ;D
Jasne, prosiłbym tylko o podpis, bo niektórzy już sobie przywłaszczają i pokazują jako swoje :/
 
Keth bardzo ładne userbary. Śliczne gify a w dodatku ładna grafika. Robiłeś w GIMP'ie? Ja wklejanie, wycinanie dodawanie warstw robię w Photo Filtre. Napisy w zwykłym PAINT'cie, a jakieś efekty, kolory i filtry w GIMP'ie.
 
Shaiya, dzięki. Ja do grafiki używam programów Adobe - do obróbki przede wszystkim Photoshopa CS, a do animacji ImageReady ;) GIMPa czasem też, głównie do jednej czynności ;)
 

SaLi

Forum veteran
Keth said:
Połączone dwa tematy o sygnaturkach...Anyway, moje:
Swietne.BlackVolf - super pomysl i dzieki checi "wytworzenia" dla chetnych ;DSam jestem chetny wiec niniejszym zwracam sie z uprzejma prosba o wykonanie mi takiej wlasnie sygnaturki.Podanie i 3 zdjecia? :p Super rzecz ;DPozdrawiam!
 
S@li, dzięki :)W otchłaniach dysku znalazłem jeszcze jedną, tym razem niestety nie jest to GIF, no ale zawsze ;)
 

SaLi

Forum veteran
Keth said:
S@li, dzięki :)W otchłaniach dysku znalazłem jeszcze jedną, tym razem niestety nie jest to GIF, no ale zawsze ;)
No trzeba miec wyobraznie, umiejetnosci i... przede wszystkim chyba checi ;DA w jaki sposob w razie uzycia Twoich userbarow zaznaczyc ze Ty jestes tworca? Keth i "R" w koleczku? ;D
 
Top Bottom