WAŻNY KOMUNIKAT

+
Ech, żeby REDzi dali takie narzędzia jak Bethesda do Skyrima czy Fallouta, to moderzy sami by stworzyli taką Zerikanię... Zresztą takie narzędzia do Cyberpunka 2077, też, by tę grę uratowały. No cóż. Czekam na W4, na DLC do CP2077 już nie. Kupię może kiedyś jak będzie w promocjii...
 
Samo CP 2077 można było wyrwać (jako klucz na GOG) już za około 70 PLN, więc tanieje ładnie (zwłaszcza jak na taką dużą grę i to jeszcze wcześniej niż rok przed premierą) - wersję PC spokojnie można dorwać poniżej 100 PLN.
Cóż, RED'zi sami sobie winni.

Ciekawe czy w 2022 jeszcze ktoś będzie wierzył w tą produkcję czy obrót sprawy zmieni dopiero ewentualny dodatek* (który będzie musiał być naprawdę dobry).

*Na siłę można by wypełnić tą dziurę we wczesnej znajomości z Jackie (które w grze było tylko w formie migawki) albo tchnąć nieco życia w Pacificę.
 
>Podobne podejście zauważyłam wśród graczy sugerujących rozwinięcie misji pobocznych Cymbergaja, których bohater szczególnie przypadł do tzw. gustu (np. rzekomy Prorok Gary i jego techno-nekromanci).

No to można by nieźle pojechać z ciekawymi misjami. Ja mam nadzieję że na dłużą współpracę z panem Bozo Ozoba. Dla mnie to kwintesencja Cyberpunku, mimo iż trochę przesadzony dla beki, ale przy misjach z nim turlałem się ze śmiechu.
 
>Podobne podejście zauważyłam wśród graczy sugerujących rozwinięcie misji pobocznych Cymbergaja, których bohater szczególnie przypadł do tzw. gustu (np. rzekomy Prorok Gary i jego techno-nekromanci).

No to można by nieźle pojechać z ciekawymi misjami. Ja mam nadzieję że na dłużą współpracę z panem Bozo Ozoba. Dla mnie to kwintesencja Cyberpunku, mimo iż trochę przesadzony dla beki, ale przy misjach z nim turlałem się ze śmiechu.
I tu mnie trafiłeś prosto w 11 (y) Wiadomo, trochę patosu musi się pojawić wokół V - szczególnie, że dziewczyna jest wymazywana przez srebrną odmianę ZENKA :eek: No ale luźniejsza guma Pana Ozob Bozo (ach ci Brazylijczycy) to jest POCISK / GRANAT godny naśladowania. Racja! Więcej takich ozób z dystansem a zabawa gwarantowanie murowana:ROFLMAO: nie tylko tam ale i TU.
 
Last edited:
Ech, żeby REDzi dali takie narzędzia jak Bethesda do Skyrima czy Fallouta, to moderzy sami by stworzyli taką Zerikanię... Zresztą takie narzędzia do Cyberpunka 2077, też, by tę grę uratowały. No cóż. Czekam na W4, na DLC do CP2077 już nie. Kupię może kiedyś jak będzie w promocjii...
Myślę tak samo. No może za grubo brzmi dla mnie URATOWAĆ ale relatywnie to to samo jakbym JA wolała powiedzieć - utrzymać przy życiu. Wspominałam TU już wcześniej, że bawię się w modyfikowanie modyfikacji. To nic innego jak doprawianie ich do własnego smaku. Pomysł i jego realizacja to zasługa autorów, po drodze jakieś moje sugestie i dopytywania a później ciekawe godziny dochodzenia do tego, CO JA bym chciała. Coś zadziała, inne pomysły nie. Taka zabawa w kulsona i szybką Niedoścignioną. Faktycznie gracz jest na przysłowiowej łasce i chociaż to się zmienia, mam na myśli to, że pojawiają się od czasu do czasu mody, których twórcy mają niezłe WSZCZEPY - to bywa, że się ich mody gryzą się wzajemnie kiedy weźmie się do dudy dwa, trzy albo pięć razem. Oni też narzekają, że nie mogą wejść głębiej i osiągnąć prawdziwie założonego efektu. Czuć ich frustrację, że ich produkt to nie to, co faktycznie mieli na myśli. Nie grałam w gry, o których wspominasz a tym bardziej nie czaję narzędzi do nich no ale skoro dostrzegasz różnicę to ufam, że tak faktycznie jest. Zresztą - ciężko nie dostrzec skoro w Cymbergaju można sobie w configu pogrzebać albo ustawieniach o_OSzału nie ma. A ma być. Coś tam szepcą po kątach. Pogramy zobaczymy. Na razie Zerrikanią nazywam Pacifikę. Nie lubię Voodoo Boysów jak mój Jack Russell Terrier kaczek. No to jest taka DOZGONNA MIŁOŚĆ. Hejka
 
Top Bottom