Xii zlot spoŁecznoŚĆi versusa-trÓjmiasto 18-20 maja 2012

+
To oprócz Mrrruczita i organizatora ktoś jeszcze będzie na tym zlociku? :D Bo widzę, że nikt się tu nie udziela.
 
Ja będę jak zwykle w sobotę , tylko Martin niech da znać gdzie się spotykamy i o której. Wiadomość na PW proszę :), pozdrawiam
 
Za mnie też wypijcie, tylko sporo bo i zdrowie mi potrzebne i dobry sen. Niestety z przyczyn różnych nie dam rady tym razem się pojawić, w końcu diablo III wyszło:)Żartuję. Te obowiązki boga mnie wykańczają. Bawcie się dobrze moze ekipa z sąsiednich miast dołączy np Maupeczka i inni. Do zobaczenia na kolejnym zlocie.
 
Mru-23-30 w piątek tak ? Kto jeszcze zajrzy w piátek do Gdyni? Co do soboty,mysle,ze najlepiej bedzie sie umowic kolo dworca w Gdansku i rzuszyc w miasto ;)
 
Jak będziecie się tam zjeżdżać to opublikujcie potem jakąś relację i fotki. Oczywiście jeśli te ostatnie będą na tyle cenzuralne aby je tu umieścić ;)...
 
Z góry uprzedzam, że fotki się nadawać nie będą
Co do relacji, pewnie będzie to wyglądać podobnie do...
'Siedzą, piją, lulki palą,
Tańce, hulanka, swawola;
Ledwie karczmy nie rozwalą...'
A resztę chyba wszyscy znamy ;) Lepiej wpaść i zobaczyć na własne oczy! :)
 
PatrycjazVengerbergu said:
Z góry uprzedzam, że fotki się nadawać nie będą

Oj, jak nie chcecie aby was kto potem na ulicy zakatrupił, to dajcie chociaż fotki z czarnymi kwadratami zamiast głów (spożywane napoje też możecie "ocenzurować" ;) ). Chętnie zobaczę jak tam ta dzisiejsza polska młodzież się bawi ...
 
Bawcie się dobrze ja niestety ze względu na pracę tym razem nie będę.
Do następnego razu wypijcie moje zdrowie
 
szkoda że zlot się nieodbędzie mam tylko nadzieję że kiedyś się spotkamy a tymczasem trzymajcie się ciepło :)
 
Top Bottom