Zlot - propozycje, dyskusje, itd

+
Zlot - propozycje, dyskusje, itd

Czas aby już nie zaśmiecać tematu o wycieczce do CDP, ale temat zlotu troszke pociągnąc dalej.Przyszła mi do głowy myśl, aby podczas zlotu zrobić jakiś mini turniej sportowy, czy to piłke nożna, czy siateczke czy może coś innego. W ten sposób można zrobić zlot tak że wciagu dnia byłby turniej, a wieczorem imprezka. Ilość drużyn zależałaby od ilości chętnych/obecnych.Inny pomysłem jest też zrobienie meczyku Twórcy vs Fani Narazie jakiś większych szczegół nie ma co wymyślać, zapraszam do dyskusji
 
proponuje w siatke mecze wszystkich drużyn, a nastepnie może mecz miedzy zwyciescami a tworcami ;] a nastepnie można w noge czy tam w kosza ;]w każdym razie ja sie pisze na zlot, wiec ja tam bede tak czy siak to można jeszcze cos pomyśleć na miejscu ;]tylko ciekawe co na to twórcy ;]
 
Gwindor ja na każdy meczyk siatki sie pisze Co do walki na miecze to z tego co wiem to ostatnio był turniej we Wrocławiu, mój qmpel startował ze swoim bractwem i miał fajny debiut - wygrany On z chęcia pociachałby się swoim "nożykiem" Co do samego pomysłu to też jest dobry, o walke prawdziwymi mieczami w zbrojach można raczej pomarzyć bo to za droga zabawa (kilka tyś na pełne wyposażenie), ale jakiś mini zabawe można zrobić ja moge moja katana walczyć
 
No w sumie nie jest to głupi pomysł - jak będziemy myślec o zlocie to na pewno można zaplanować coś w tym stylu Ja na siatkę, piłkę, kosza itd jak najbardziej się piszę
 
Ta jasne siatka, koszykówka, walki na miecze. Połamią sobie ludzie z Reda ręce albo co gorsza poucinają i będziemy mięli kolejną obsówe w dacie premiery
 
Byle nie siatka, bo mnie zawsze ręce bolą Może być kosz albo futbol hamerykański (jako jeden z nielicznych w szkole znam zasady ).
 
Gwynbleid to trzeba ćwiczyć kiedyś też narzekałem na to, a teraz nic nie czuje odbijaj codzienie po 10 min piłeczke i się przyzwyczai skóra i mięśnie Widze że mój pomysł się spodobał co mnie cieszy
 
Ja na siatke sie oczywiscie pisze! w NOGE tez bym sobie pocilal ale kosz to nie bardzo jakos to mi nie wychodzi:/To może Gwindor zrobi jeszcze ze 4 i zrobimy Team vs. Team??:>PS. To jak nie z kiji ze szczotek to proponuje z rurki PCV i koniec opklejony Gąbką a zbroje z kartonów co Wy na to??:>
 
W siateczke można zagrać jako plażówke (wtedy nie ma problemów również z piłka nożna i walkami na miecze), także dalej mój głos jest za tym aby zrobić zlot gdzie na odludziu, jakiś nie duży kawałek od Warszawy ale miejsce wybiora twórcy i napewno będzie ono dobre
 
noo fajnie żeby było w pobliżu jeszcze jakieś jeziorko tak żeby można się było ochłodzić po siatce,nodze i koszu oraz żeby jak coś uciekać do wody podczas walki na miecze to ostatnie to żarcik
 
Top Bottom