Staff member

+
McBobek;n10514562 said:
Zauważyłem, że Savage Bear nie zabija kapłanki przed akcją wskrzeszenia, natomiast zabija Trollicę przed zjedzeniem jednostki. Czy tak powinno być?

Tak, to jest dosyć zdradliwe - Kapłanka zostaje umieszczona na planszy po wykonaniu swojej umiejętności. Tak samo dzieje się z Trollicą, ale ona ma dwie umiejętności. Przyzywa jednostkę zanim pojawi się na planszy, natomiast zjada ją już po tym jak zostanie umieszczona na planszy. To jest okienko, w którym Misiek może ją zestrzelić.
 
Radzim2309;n10510832 said:
Zastanawiam się, dlaczego po zagraniu Płotki z ręki, Olafowi zmniejsza te obrażenia, a po zagraniu z jakąś inną złotą kartą, obrażeń nie zmniejsza. Tak powinno być, czy jest błąd w opisie Olafa?

Olaf zmniejsza swoje obrażenia za każdą zagraną Bestię, czyli taką, którą wykładasz z ręki na planszę - Płotka, która wyskakuje z talii nie została zagrana ;)

Radzim2309;n10510832 said:
I jeszcze jedna sprawa, Krowa Czempionka. W opisie karty jest napisane, że Czart pojawia się w rzędzie, w którym znajdowała się Krowa. W grze wygląda to tak, że pojawia się w losowym rzędzie. Znów błąd w opisie?

Tak, błąd w opisie. Naprawimy.

ruuuis;n10511512 said:
Lecz jeśli osłabimy kartę np. Zwiadowcę Niebieskich pasów, który ma 4 siły zielonej Cyprianem, to jak go cofniemy atrapą to zostanie nam na ręku z siłą 0 bazowej :comeatmebro:

Cyprian osłabia jednostkę o siłę bazową, wciąż pozostaje wzmocnienie. Możliwość wrócenia jednostki z 0 pkt. siły bazowej do ręki dzięki Atrapie lub Emhyrowi to błąd, nad którym pracujemy.
 
freefalin;n10498372 said:
Witam jest jakaś możliwość by sprawdzić ile mam wygranych w wojnie frakcji ? Fajnie by było miec licznik a nie tylko wyznaczoną ilosc gier bo zapomnialem spojrzec na profilu przed rozpoczeciem :) Pozdrawiam

Planujemy dodać taki licznik do gry na przyszłe pojedynki frakcji.
 
Last edited:
GWINT na stoisku MSI Gaming podczas IEM



Zajrzyjcie na stoisko MSI Gaming podczas tegorocznego Intel Extreme Masters w Katowicach, w dniach 24-25 lutego i 2-4 marca! Będziecie mogli rozegrać partyjkę GWINTA, zmierzyć się z innymi graczami i zgarnąć gwintowe gadżety!

Rozgrywki będą się odbywać codziennie o 14:00 podczas trwania IEM zapisy zaczynają się o 11:00!

Po więcej informacji zapraszamy na wydarzenia na Facebooku:
24-25 lutego
2-4 marca
 
hertores;n10473782 said:
Przed czyli od początku aktualizacji, dzisiejszego dnia czy od zamkniętej bety xD Pytanie może i głupie ale mniej więcej chciałbym wiedzieć ile już mam zwycięstw :p

Dominika;n10463542 said:
Tylko zwycięstwa dokonane podczas trwania Pojedynku (a nie Twoja całkowita liczba wygranych) mają wpływ na Twój wynik wyzwania.

;)
 
XBentus;n10445702 said:
Nie miałem czasu na grę w styczniu, a bardzo chciałem wbić po raz pierwszy 20 rangę by zdobyć avatar Vernona Roche'a. Ale patrząc na obecne opisy ramek i avatarów, pojawia się pytanie, czyżby za rok w styczniu była znów możliwość zdobycia tego avatara?

Swoją drogą to mam pomysł - uważam, że avatary powinny być właśnie rotacyjne, zaś ramki i tytuły zdobyczne. Ze względu na charakter tych ozdób. Nie każdy może sobie w danym miesiącu pozwolić na grę, a nie można mu przecież odbierać szansy na zdobycie upragnionej postaci z Wieśka - przecież za postaciami jest jakiś sentyment i wspomnienia - za to ramka i tytuł są jak najbardziej rodzajem trofeum, symbolem osiągnięć w grze - te powinny być zdobyczne tylko raz w konkretnym sezonie/konkursie/wyzwaniu aby gracze mogli prezentować swoje dokonania i się cieszyć wartością zdobyczy. Co o tym myślicie? ;)

Tak jak pisałem kilka postów wyżej - chcemy aby w przyszłości pojawiały się możliwości odblokowania istniejących już ramek i awatarów :)


wichu1;n10446072 said:
W związku ze zmianą sposobu przyznawania ramek / avatrów / tytułów (sezonowa ramka i tytuł za rangi i avatary za top 10000) czy zostaną przyznane trinkety za poprzednie sezony (jeżeli ktoś na przykład każdy sezon kończył z 20 rangą)?

Nie, zmiana nie jest retroaktywna i nie zostaną przyznane dodatkowe nagrody za poprzednie sezony.


polop01236;n10454002 said:
Witam, bardzo mnie ciekawi czy będzie tryb areny w gwint, coś na ten temat wiadomo??, bo uwielbiam takie tryby, i wielu graczy na pewno też.

Informacje na ten temat pojawią się na jutrzejszym streamie. Zapraszamy!
 
Nowy tryb już wkrótce!



Już jutro zapraszamy na stream, w którym pokażemy nowy tryb rozgrywki w GWINCIE. Transmisja rozpocznie się o godzinie 21 czasu polskiego na kanale Twitch CD PROJEKT RED.

Prowadzący:
Paweł Burza
Michał "Luigi" Dobrowolski
Maciek "Ostry" Ostrowski


 
Last edited:
Top Bottom