Forumowy RPG

+
To może tak, wtedy kiedy Night i większa część drużyny będzie miała sporo czasu na gre to wtedy będziemy toczyć większe bitwy
 
Odnoszę wrażenie że ta sesja będzie inna od poprzednich.. Tak swoją drogą będe mógł w pewnym momencie przejąć kontrolę nad Norarem? (jak Dora znajdzie Norara to ja będe nim grał mam taką nadzieję )
 
Też tak sądzę...myślę że będzie nieco... ciekawsza...nie żebym miał coś przeciwko, ale odnoszę wrażenie, że tym razem MG przygotował się niezwykle dobrzejak myślisz Night?
 
mam malutką sugestję może nie wyjawiajmy wszystkiego o swoich postaciach na początku? I poznawajmy się w trakcie sesji to może być ciekawe jedni będą się bardziej lubić drudzy mniej może i mam za duze wymagania, ale ostatnio w kotora gralem to jakos tak mi sie to wzielo
 
Yellow said:
Też tak sądzę...myślę że będzie nieco... ciekawsza...nie żebym miał coś przeciwko, ale odnoszę wrażenie, że tym razem MG przygotował się niezwykle dobrzejak myślisz Night?
Przygotowałem się równie dobrze, jak do poprzedniej. Tutaj rewolucji raczej nie będzie. Ale pamiętajcie, że RPG to tylko w małym stopniu MG, i jak będziecie chcieli popełnić samobójstwo, czy robić coś równie mało ciekawego, to ja Wam nie zabronię...
 
No to nie pisz głupot, tylko biegiem na sesję.EDIT:RPG ALERTOSOBY, KTÓRE GRAJĄ W NASZEGO RPG, PROSZONE SĄ O UMIESZCZENIE W SWOIM PODPISIE IMIENIA, NAZWISKA, RASY I PROFESJI POSTACI. Z GÓRY DZIĘKUJĘ.
 
WAŻNE!!!Zapomniałem Wam tego powiedzieć! Na razie nie spodkaliście mnich kierowanego przez Korgan'a! Tak jak większość przyszłych postaci epizodycznych (poza Albrecht'em), dołączy do Was po drodze...
 
Coś widać, że nie możemy sie zgrać w czasie (tzn moja skroma osoba i reszta teamu ), Jestem jestem i nikogo nie ma Dobra, na razie spadam, niewielkie szanse, że dzis jeszcze będę (choć jakieś tam są ), jutro mam od 8 do 18ej zajecia potem biegiem na pociąg do domku i kolo 21-22ej powinienem byc w domku co oznacza, że w końcu sobie pogramy razem Wałek pani Norarowej jest gotowy do bitki
 
Bardzo pragnął bym w przyszłości wziąść udział w takiej sesji, jak chcoiażby takiej jak ta która toczy się obecnie na forum. Czy aby się zgłosić do udziału trzeba się zameldować u Nightmara?. A gdzie szukać jakiś konkretnych informacji na temat przebiegu poszczególnych sesji i ich zasad, bo wydaje mi się, że to co ma Nightmare w podpisie to na pewno nie wszystkie już powiedzianie informacje. Jeśli komuś się chce może mi udzielić jakieś rady, chociażby przez prywatną wiadomość.
 
No to tak. Bardzo fajnie że chcesz zagrać . Aby zagrać musisz napisać postać. Nie gramy na staty itp. chodzi głównie o opis i wykonanie postaci. Jeśli szukasz informacji na temat sesji to możesz poczytać kawałek jakiejś zakończonej lub teraz aktualnie trwającej.
 
Top Bottom