Forumowy RPG

+
------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------ --Słuchajcie nie piszmy na sesji narazie jak nie ma MG. Cos sie poruszyło, my nie wiemy co to a dalej piszecie. Może to cos ważnego?
 
Wedle zyczenia Yellow.REGULAMIN 1Podczas trwania sesji nie można się dołączać, informacja o rozpoczęciu nowej przygody będzie umieszczona na forum wcześniej. 2Sesja będzie prowadzona w innym pokoju, w którym piszemy tylko posty związane z naszym zachowaniem w świecie gry itd. Wszelkie pytania o funkcjonowaniu gry zadajemy w temacie: Forumowy RPG. 3Nie można edytować wiadomości. 4MG może edytować wiadomości (oczywiście swoje). 5Gra toczy się w świecie Wiedźmina. 6Nie opieramy się na żadnym systemie (chociaż to też zależeć będzie od MG) - ja nie będę się opierał na żadnym. 7Osoby, które będą naruszać spokój i funkcjonowanie sesji, zostaną należycie potraktowane przez moderatora, MG lub admina. 8Osoby, które nie są aktualnymi graczami i napiszą coś w pokoju naszej sesji np."ja też chcę grać !!" zostaną grzecznie odprowadzone do regulaminu; może to robić tylko MG, reszta nie zwraca na niego uwagi. W przypaku stałych bywalców forum (powyżej statusu dziecko niespodzianka) takie postępowanie zostanie odpowiednio ukarane. 9Osoby biorące udział w jednej historii (sesji) nie mogą wziąć udziału w innym scenariuszu, który będzie prowadzony przez innego MG. 10MG który porzuci swój scenariusz straci zaufanie wśród forumowiczów, to samo tyczy się graczy, dlatego jak postanawiamy grać to grajmy do samego końca. 11MG jest zmuszony do powiadomienia o chęci zorganizowania sesji na tym forum 2 lub 3 dni wcześniej. 12Prosimy aby się nie rozpisywać, to co chcemy napisać (tzn. zrobić) musi trwać, tyle aby zachować jakiś stopień rzeczywistości. Np wyjęcie noża z głębin plecaka zajmie nam z jakąś jedną ture lub nawet 2 (nie piszcie: to ja ide popływać, potem wyjme sobie śniadanie z plecak, w między czasie przebiegne sobie 1000m - wiecie o co mi chodzi???) - u mnie coś takiego jest dozwolone, ale będzie trwało odpowiednio długo, tzn. następne działania/posty będą brane pod uwagę dopiero po jakimś czasie (tj. czasie potrzebnym na zakończenie poprzednich czynności). 13MG może wyrzucić kogoś z drużyny, ale tylko w sytuacji złego zachowania zawodnika. W innych sytuacjach musi podać wyraźny powód na forum: Forumowe RPG. 14Podczas gry prosimy o stosowne zachowanie. Chamstwa i wulgaryzmów nie będziemy tolerować, szanujmy się na wzajem - wyjątek - gdy sytuacja naprawdę tego wymaga (np. krasnolud pyskujący elfowi ), ale wtedy stosujemy "wygwiazdkowanie", ew. inny rodzaj cenzury. 15Prosimy o rozważne posty w trakcie gry, które są nawiązaniem do rozgrywki. Poza tym, prosimy o dość dokładne opisy waszego zachowania (żeby nie było sytuacji w której MG będzie musiał się domyślać o co Wam chodzi). 16MG ustala ekwipunek, rodzaj i działanie posiadanych czarów, ilość prowiantu i gotówki a także pieniędzy na koncie w bankach (np. Vivaldich) przed grą, posiłkując się przy tym sugestiami graczy. 17MG na zakonczenie każdej sesji musi przedstawić obecny stan ekwipunku bohaterów. 18Gracze piszą w 1 osobie, oraz w czasie teraźniejszym. 19W szczegónych okolicznościach dopuszczalne jest pisanie dwóch lub więcej postów pod rząd. Jest to nieznacznie zmodyfikowana i skrócona wersja regulaminu przygotowanego przez Mroku. By Mroku, Nightmare and Draghmar
 
RPG ALERTOD TEGO MOMENTU WYMAGANE JEST STOSOWANIE SIĘ DO REGULAMINU GRY, KTÓRY JEST ZAMIESZCZONY POWYŻEJ.I z tego co pamiętam nie można pisać więcej niż 2 posty, między kolejnymi postami MG o czym niektórzy zapominają.
 
mała uwaga, o ile pamiętam Nighmare nie każe nam się stosowac do tego z powodu takiego że niestety nie moze często przebywać na sesjii, a więc gracze którzy odzywali by się puźno nie mogli by normalnie pograć
 
Nie no przecież nie ma sztywnie narzuconej ilości pisania postów jeśli nie ma walki tylko np. siedzimy sobie w obozie to można gaaadać i gadaać
 
Ale sądzę, że może to zostać potraktowane przez Draghmara jako nabijanie postów...po prostu nie piszcie, kiedy nie ma o czym ok?i nie piszcie w sposób "jestem magiem, więc rzucam na siebie ochronę, idę w tłum, przeżywam zabijając wszystkich" to Night mówi czy wam się udała czynność, czy nie
 
ale teraz sesja nie działa :) to może dojść do rozmowy między graczami w której opowiedzą coś o sobie
 
nie wiem przychodzą mi na myśl dwie rzeczy jedna z nich to ogulna miłość wszystkich ras do drowów a druga to to że chcesz z nim pogadać
 
Sorry Lordzie no ale twoj ostatni post mnie zabił, proponuje jedno DRAGHMAR - USUN WIADOMOSC LORDA KONIA Z TOPICU Z SESJA W KTOREJ TO PISZE ZE COS ZAUWAZYL W TRAWIETyle razy było mówione że mg pisze sytuacje która sie dzieje!! Oj oj oj Night troche sie zdenerwuje proponuje aby zapoznać sie dokładni z regulaminem nad którym sie namęczyliśmy z niektórymi osobami!!!!!!!!!Kolejna propozycja nie piszcie narazie nic na sesji, bo zaraz kogoś znowu fantazja poniesie i potem Night będzie musiał dużo czasu poświęcić na odkręcenie tego wszystkiego. Myśle że każdy z was w 2 postach spokojnie napisze co w danej chwili robi i nie ma potrzeby aby pisać po 5 postów, poczekajcie cierpliwie na MGStaszek punkt 3 regulaminu sie klania - masz duzo czasu wiec nie spiesz sie z wysylaniem posta - przeczytaj go sobie przed wysłaniem.
 
no to gadajcie ze soba jak juza nie piszecie 1000 raz ze przechodzicie kolo rzeki i nadsluchujecie czy oby zadne kroliki sie nie kopuluja ;)
 
Top Bottom