Forumowy RPG

+
Jeśli mam być szczery to żyło nam się doskonale - te wszystkie nieprzespane noce i imprezki eeee to znaczy te wszystkie noce spędzone nad książkami...
 
o Ketsab jak miło... (cholera a byl taki spokoj bez niego no!! ) teraz juz bedzie stary pozadek na forum... (no i szlag trafil wszystkie zabawy z dziewczynkami przez caly dzien... )
 
Wepchnął się na siłę po prostu... Poproś Draghmar'a u usunięcie jego postu i ignoruj go...Aha, jeszcze zacytuje fragment regulaminu (zamieściłem skrót, całość jest w punkcie ósmym):Osoby, które nie są aktualnymi graczami i napiszą coś w pokoju naszej sesji [...] zostaną grzecznie odprowadzone do regulaminu. [...] W przypaku stałych bywalców forum (powyżej statusu dziecko niespodzianka) takie postępowanie zostanie odpowiednio ukarane.A więc czekamy...
 
Hehe, powiedzmy że narazie wystarczy.PS. już usuwam EDIT:panowie, zejdźcie na ziemię. To nie będzie polegało na wwybiciu jednej wioski. Nie doceniacie mnie . Jak uda wam sie gdzieś dostać mapę, to zobaczycie o co mi chodzi.
 
A propo tego karczmarza. Jaki karczmarz wywala grupę ludzi od której może zyskać wiele złota i jakim cudem on się odważył tak powiedzieć do wiedźmina i maga? trzeba go zlać... a propo ten człowiek co się spalił o co w tym chodzi? A propo tej kary dla Kamikazaa to ja proponuje publiczną chłostę przez kilka tygodni i przejście na kolanach od rynku po kościół. Najpierw jednak łamanie kołem bądź kilka dni w lochach Najświętszego Oficjum... No jak ktoś chce to można Go jeszcza zakuć w dyby na kilka tygodni
 
z ten co sie spalił to właśnie kamikazze. . Nie mogłem sie powstrzymać. A karczmarz sie wkurzył. I zapomnieliście że jest dość bogaty. mówiłem że to elegancka karczma.
 
Jeszcze raz muszę to powiedzieć... Awruk ćam... Cały dobytek poszedł z dymem...A co do kamikazze - po prostu nieprzyjmowanie do gry będzie chyba najwłaściwszą, choć może nawet i tak za surową karą...
 
Top Bottom