Forumowy RPG

+
no i kurcze niewim kiedy wystartujemy bo teraz mam male problemy "rodzinne" w tym obcym kraju... dam wam niedlugo znac.......a i jezcze niemam wszystkich postaci...
 
jak juz mowilem wczesniej Lordzie u mnie granie w jednej sesji wyklucza granie w drugiej....tez wlasnie z tego powodu ktory wymieniles...trzeba dac szanse innym
 
no i kurcze mi sie dwuch chlopcow wykroszylo z sesji.... bo o jakies szkole mowia....czasu niema....pozniej sie dolacza jesli wolno......ja tam nierozumiem o czym oni wogule mowia....ja tu pomiedzy chodzeniem do szkoly zeby tam cos ziesc, popic tequile ze znajomymi, "porozmawiac" z kolezankami i poopalac sie na prazacym sloncu niemam nic do roboty......a w naszej sesji lesny Trollu gasz ty..gra the_witcher.pl........gra Khorn.....arczi i Averom Demous tez mieli grac ale czasu teraz jednak niemaja i chca sie dolaczyc puzniej....no to panowie wyglada na to ze w trzech mozecie startowac..chyba ze chcecie poczekac az czwartego wam znajde???co wy na to???
 
zapytajcie się moze Dziada albo Fallena moze oni będą chcieli się dołączyc ewentualnie Ozziego lub innych z REDa
 
ja mogę grać mam tylko jedno pytanie kiedy oczywiście nie mam nic przeciwko jesłi chcecie zaczekać na resztę
 
Michalun gra juz przecierz w tej drugiej sesji...chyba ze mu niedlugo drzewko spadnie na glowe...za probe mordu na Tofiku
 
Michalun said:
zapytajcie się moze Dziada albo Fallena moze oni będą chcieli się dołączyc ewentualnie Ozziego lub innych z REDa
ja tam sie troche balem ich pytac....ale i tak pewnie maja od zarabania roboty....niech oni narazie pracuja nad wiedzminem ......puzniej sobie moze z nimi pogramy
 
ok to gramy jutro ????? acha jeszcze jedno pytanko czy gra wygłada tak że np ja coś piszę czeka chwilę odświeżam stronę i patrzę czy nowe posty doszły itd czy tak wygląda sesja ?? (ewnie tak ale tylko chciałem się upewnić)
 
a no tak to bedzie wygladac......a to co robisz piszesz kursywa a to co pyslisz podkreslaznie wiem czy jutro juz zagramy ale na 80% procent taktrzeba by bylo tylko powiadomic reszte o ktorej chcecie zaczac???
 
Dla mnie moze byc. Tylko troche mi żal tych co to tak się mószą uczyć. Ja też mam dużo nauki, ale w domu się nie ucze, a i tak jade na 5-4( moze dlatego, że szczfany ze mnie lis )
 
Pistis said:
jak juz mowilem wczesniej Lordzie u mnie granie w jednej sesji wyklucza granie w drugiej....tez wlasnie z tego powodu ktory wymieniles...trzeba dac szanse innym
To dobrze, ze doszlismy do porozumienia Tib:
 
Top Bottom