Forumowy RPG

+
no i sie chlopcy maci do tego stosowac z tymi zmiankami o swiecie itp o ktorych wam mowile......odpuszczam wam wasze winy itp itd
 
moi mili.....nie mow hop poki nie przezkoczysz.......ja tu narazie zrobilem malutki wstep....zeby to sie jakos kleilo.....a nie od poczatku styl D&D .."dobra no to zaczynamy...jestescie w lesie i widzicie goblina...co robicie??"
 
...a kto mowil cos ze spicie w karczmie??? jak Khorn niewyszedl to bym ciagna dalej....jutro chyba niebede mogl wejsc na kompa wiec nastepna sesja chyba w poniedzialek
 
hey!!!chlopaki z mojej sesji..umowmy sie jutro na ta sama godzine tak na 18-19..jak sie niezjawie no to znaczy ze jednak niemoglempozdrowienia wasz mistrzi wladca
 
Pistis moze się czepiam ale i tak to powiem nie pisz 2 postow pod sobą wystarczy jak edytujesz poprzedni bo niestety pisanie takowych podwojnych postow zdaza ci się bardzo często (popracuj nad tym/0
 
no sory Pistis taki juz jestem ale poza tym to jestem całkiem sympatyczny i miły (dopuki mnie nie zdenerwojesz )
 
Ach dajcie mi czas do środy. Teraz mam tylko do napisania dwa sprawdziany, kartkówkę i wypracowanie. Pewnie jeszcze coś do tego dojdzie no ale... Edit: Michaun, skoro jetseś sympatyczny to czemu zabijasz tofika?
 
Strtasznie was moi mili przepraszam ale miałem kilka powodów by was zostawić na pastwe Pistisa :a)nie mam komputera u siebie w pokoju, tylko w taty pokoiku, wiec niemoge siedziec do póżna.b)tata sciągnął niedawno eMula, i cały czas coś mu się ściąga, więc mósi tego doglądać przerywając mi c)tata karze wyłączyć komputer, to ja wyłączam(a co, tatuńka słowo, to słowo święte)o 18-19?No dobra, ale mówię,że nie moge siedzieć dłuzej niż do 21
 
Korgan said:
Ach dajcie mi czas do środy. Teraz mam tylko do napisania dwa sprawdziany, kartkówkę i wypracowanie. Pewnie jeszcze coś do tego dojdzie no ale... Edit: Michaun, skoro jetseś sympatyczny to czemu zabijasz tofika?
Heh, to oki, odrodzenie naszej sesji nastapi przez swieta ;)A zabijemy tofika zeby to jakos rozruszac :p
 
Korgan said:
Edit: Michaun, skoro jetseś sympatyczny to czemu zabijasz tofika?
jestem sympatyczny ale nie przepadam za imieniem Tofik i wiedziałem ze ten pies w moim przypadku będzie jak Ochłap z Fallouta sprowadza na mnie wszystko co nie przyjemne i bolesne
 
Khorn said:
Strtasznie was moi mili przepraszam ale miałem kilka powodów by was zostawić na pastwe Pistisa :a)nie mam komputera u siebie w pokoju, tylko w taty pokoiku, wiec niemoge siedziec do póżna.b)tata sciągnął niedawno eMula, i cały czas coś mu się ściąga, więc mósi tego doglądać przerywając mi c)tata karze wyłączyć komputer, to ja wyłączam(a co, tatuńka słowo, to słowo święte)o 18-19?No dobra, ale mówię,że nie moge siedzieć dłuzej niż do 21
ja proponuje sesję coś brardziej koło 19 niż 18 bo nie wyrobię się z nauką . Poza tym mam prośbę nie dało by się kolejnej sesji ( nie dzisiejszej) rozegrać w środę a nie np jutro bo ja w tym roku zdaje maturę i mam już praktycznie koniec roku a do środy muszę jeszcze 2 sprawdziany zaliczyć
 
Pistis wspominał że moze go niebyć dzisiaj przy kompie. Szkoda.A historia ze spiciem nas przez kapitana strazy miejskiej zaczyna sie całkiem ciekawie...zzzzzzzzzzzzzzzzzzzz...
 
Pistis, nareszcie. Może trochu dłużej mogę. ale dobra gramya the_wither sie upił i jest niedysponowany Hmm....... moze zaczniemy bez niego?
 
no tak ale niema witchera.pl.....ktos chce grac za niego??czy ja mam grac..?? sie upil mowisz...HEY moze byc wlasniew wpadlem na genialny pomysl..mozemy grac
 
Top Bottom