Forumowy RPG

+
a kolejnosc wszyscy znaja???MichaelValarianNico-----------------i odstepy 4 min.zs zegarkim w reku..!!!moze byc??a chyba ze jak np wypowie sie Michael i ty elfie czekaz a sie w tym czasie ja wypowiem to juz mozesz startowac bez czekania
 
no wam baranki moje mowilem ze po mojej wypowiedzi niemusicie czekac!!Elfie wes ty cos powiedz juz wam mowilem ze po moich tekstach niemusisz czekac!!!2 min...
 
spok cie niebylo to ci cos innego przygotowalem ale zaraz dolaczysz bedziesz wiedzial kiedy bo oni cie zauwaza...
 
akcja akcja ale jakies "drastyczne dzialania musicie podjac...wy chcecie zostac w tej piechocie?????i tak tez sie stanie...nastepna sesja w srode....
 
W środe? Super, akurat mi się wolne zaczyna. Ales wymyślił z tym zwiadem. 150 srebrników!!!Chryste, co my z taką kasą zrobimy?!
 
hey a kto mowi ze u mnie 150 srebrnikow to az tak duzo kasy..na zycie wystarcza ale bron i konie kosztuja wam sie wolne zaczyna...heh ja mam juz 7 miesiecy wolnego
 
a sorry pistis co przewidujesz w sprawie rozwoju naszych postaci ( chodzi o umiejętności cechy itd) bo za bardzo nie wiem jak można to na forum zrobić ?? Starry ja niedługo piszę matue i praktycznie od 23 maja sestem wony ( amoże nawet wcześniej ) aa potem na studia ( o ile się dostanę ) dopiero w paździeniku
 
jak juz mowilem to ja mam juz 7 miechow wolnego ale niestety zostalo mi juz tylok 3 nie chce wracac nie zebym za domem nie tesknil....ale tu mi tak dobrze..juz placze...
 
Top Bottom