Bitewniaki

+
Bitewniaki

Czy są na forum jacyś (poza nizej podpisanym ) urzytkownicy, grający w figurkowe gry bitewne (Lord of the Rings, Warhammer 40K etc.)? Może sie z nimi spotkaliście? Zapraszam do dysputy
 

korgan

Forum veteran
Ja sam nie gram w bitewniaki ale się znam na Młocie jednak zadziwia mnie fakt że bardziej mi się podoba warek osadzony w 40 milenium niż w realiach fantasy.Walu masz może Warhamera 40k DoW??? jeśli tak to moglibyśmy sobie pograć
 
Mam kilku kolegów w klasie, którzy grają w Warhammer'a Fantasy. I muszę przyznać, że też sobie bym z nimi zagrał, ale na figurki idzie niewiatygodna ilość kasy...
 
Korgan said:
Ja sam nie gram w bitewniaki ale się znam na Młocie jednak zadziwia mnie fakt że bardziej mi się podoba warek osadzony w 40 milenium niż w realiach fantasy.Walu masz może Warhamera 40k DoW??? jeśli tak to moglibyśmy sobie pograć
A bardzo chętnie . Z tym, że najpierw musiałbym dorwać kumpla, któremu pożyczyłem i "zapomniał oddać" .Co do mojej kolekcji, to wraz z sąsiadem zbieramy Władcę Pierścienii- Isengard i Rohan. Do tego Stare Przymierze i Morię. Jednak ze wskazaniem na to pierwsze.
 
Ja osobiście gram w warhammera fantasy, Dark elafami. Chociaż w sumie grą bym tego nie nazwał kupiłem 1 regiment i assasina i na tym sie zkończyło
 

korgan

Forum veteran
Dawn of War Expansion Pack to Feature Brand New, Fifth Race.CALABASAS HILLS, CA, February 15, 2005 – THQ Inc. (NASDAQ: THQI) and Relic Entertainment today announced the expansion pack to their critically acclaimed real-time strategy hit Warhammer® 40,000: Dawn of War®. Featuring a deeper single player experience and even more intense Dawn of War action, Warhammer 40,000: Dawn of War - Winter Assault will also include a brand new, fifth race – The Imperial Guard. Based on the world of Warhammer 40,000 – the dark, futuristic, fantasy universe from Games Workshop, the game is scheduled to release in fall 2005.a więc doczekaliśmy się dodatku!!!!! już się nie mogę doczekać
 

ufiak

Forum veteran
W obliczu wojny trwającej 40 tysięcy lat, co to jest jeden rok ?:pAle swoją drogą nie mogę cię doczekać dodatku :DTylko dlaczego akurat Imperialni jako nowa rasa? Tworzony jest już do tego modzik, więc praca jest dublowana...Przydała by się jakas jeszcze nowsza rasa :DI mam nadzieję, że nie zostawią starych ras bez poprawek :DSwoją drogą jak wyglądał by świat wiedźmina po 40 tysiącletniej wojnie między elfami, krasnoludami a ludźmi ?:p
 
taki świat wyglądał bym naprawdę fajnie i wygrały by krasnoludy imperialni nową rasą ponieważ było głosowanie i imperialni wygrali wolałbym necronów. Modów z imperialnymi jest sporo, ale żaden nie jest fajny
 

mroku

Forum veteran
Ja osobiście mam regiment krasnoludów z warhammera zwykłego, książke ludzi chaosu z których mam regiment: Chaos Warriors, Marauders prócz tego mam Sorcerer'a oraz Champion of Khorne.Jestem raczej nastawiony na takie drobne zbieranie tzn. kupie pomaluje postawie na półke (ładnie wygląda), są tego 2 powody- nie mam z kim grać- szkoda mi kasyJak juz sobie cos kupie to raz na rok :)Nie, nie siedze, czasem wchodze na tą stronek aby coś zamówić albo czegoś się dowiedzieć ciekawego
 
Jedyne co moge powiedzieć o "bitewniakach" to to, że komputerowe odpowiedniki nie umywają sie nawet do nich
 
polknos said:
ja gram Warhamera a mój kolega w Ładcy pierścieni
Buahaha, teraz przeszedłeś sam siebie :p REKORD!! Odkopać temat sprzed 5 lat... Post można usunąć, sorki za spam.
 
Top Bottom