PGA, czyli Poznań Game Arena

+
Kurde, ale się dziwnie patrzy na stare tematy i własne wpisy. Trzeba jednak w końcu zdziałać coś pozytywnego i odświeżyć temat PGA.PGA 2009 odbędzie się już w ten weekend, co stanowi świetny pretekst do jakiegoś wspólnego spotkania :beer:. Pytanie jest więc proste - czy wybieracie się na Poznań Game Arena?Samych atrakcji będzie sporo, więc warto się wybrać. Będzie można odwiedzić między innymi stanowiska CDP, czy KFC ;)Więcej informacji znajduje się na stronie http://www.gamearena.pl/pl/Jest tego sporo. Pretekst do wspólnego spotkania jest więc idealny. Co wy o tym myślicie?
 
Popieram inicjatywę.Niestety, dotrzeć nie mogę, ale podpisuje się wszystkimi trzema rękami i nogami pod pomysłem.
 
Radek zapomniał o najważniejszym i największej atrakcji:SOCCHIa w tym-wspólne zdjęcie (dotyczy kobiet)-autograf-możliwość postawienia Socchiemu piwa (nie tylko piwa, generalnie od 4,5% w górę)zaznaczam, że Socchi zmywa się koło 15-16, bo wyżej ceni życie prywatne
 
Atrakcje:(dla moderatorów)-Danie Firnomirowi warna kijem bejsbolowym. (dla userów)-Autograf ode mnie.-Możliwość postawienia mi soku pomarańczowego z toastem "Na pohybel koniom"-Ujrzenie mego oblicza i zrozumienie, czemu mam 48 dni czasu online na forum. ;DDla userów WO:[CENSORED MISIACZKI ;*]BTW na miejscu będzie stoisko KFC, da? Bo coś zjeść tanio by trzeba.
 
Genesis said:
Rozumiem że tanio chcesz zjeść w KFC?
A przepraszam bardzo, drogo tam jest? ; o Dawno nie byłem (w polskim ***7 wie kiedy), ale generalnie kojarzę, że typowo fastfoodowe ceny, ciut więcej niż w McSrolandzie.
 
Firnomir said:
Firnomir said:
Rozumiem że tanio chcesz zjeść w KFC?
A przepraszam bardzo, drogo tam jest? ; o Dawno nie byłem (w polskim ***7 wie kiedy), ale generalnie kojarzę, że typowo fastfoodowe ceny, ciut więcej niż w McSrolandzie.
Za 1/5 ceny 3x bardziej najem się chińszczyzną czy kebabem czy czymś takim tak mi się wydaje ;]btw. a jedzie ktoś samochodem przez Łódź?
 
Genesis said:
Genesis said:
Genesis said:
Rozumiem że tanio chcesz zjeść w KFC?
A przepraszam bardzo, drogo tam jest? ; o Dawno nie byłem (w polskim ***7 wie kiedy), ale generalnie kojarzę, że typowo fastfoodowe ceny, ciut więcej niż w McSrolandzie.
Za 1/5 ceny 3x bardziej najem się chińszczyzną czy kebabem czy czymś takim tak mi się wydaje ;]
Chińszczyzna bue.
Genesis said:
A ja się może pojawię, głównie żeby wyśmiać aparycje Firnomira.
Obawiam się, że cel Twojego wyjazdu zniknął, raczej mnie nie będzie.
 
Socchi said:
to się nazywa upiec dwa grzybki na jednym ogniu!fu*k yeah!
Hmm, to ja może nie będę komentować...Jutro pewnie nie będę miał jak się odezwać, więc powiem tylko - czekam na Was w sobotę.
 
Top Bottom