Wiedźmiński Quiz

+
Status
Not open for further replies.

Keth

Ex-moderator
Punktację daje osoba zadająca pytanie, nie potwierdzająca poprawną odpowiedź Kto zapomni o punktacji, temu nie liczymy punktu
 

kogut

Forum veteran
Teraz punktacja idzie alfabetycznie. Prosiłbym pozostałych uczestników o konsekwencję 1 - Blizari z Rivii, fleczu, Genesis, Kogut, Lord Koniu, Pono, TRolluPytanie: coś z elfiego (i związanego z grą). Co znaczy (może być "przybliżone" tłumaczenie) Shaent Blathanna?
 

kogut

Forum veteran
Hm... Bananek, ciekawe. Masz na to jakiś argument (jeśli tak, będę musiał ci uznać)?Blizari - nie, nie chodzi o Dol Blathanna.EDIT: Bananek -> słowo "shaent" pojawiało się, to prawda (inaczej bym nie pytał), ale w tomie II i nie przypominam sobie, by dotyczyło rosy.
 
Przejawiało się bodajże w Pierwszym tomie słowo "Shaent" Drugie słówko to jak byk odmiana słowa "blath" które równiez było. I tak to sobie złożyłam. EDIT: No to coś pokręciłam. Może ktoś inny zgadnie.
 
1 pkt - Blizari z Rivii, fleczu, Genesis, Kogut, Lord Koniu, Pono, TRollu, Undomiel9Łatwiutkie będzie. Jak się nazywał drugi mąż królowej Calanthe?
 
OK, punktacja:2 pkt - Pono1 pkt - Blizari z Rivii, fleczu, Genesis, Kogut, Lord Koniu, TRollu, Undomiel9A teraz pytanko:Jak nazywano oczekujących na śmierć skazańców (internowanych elfów i innych podejrzanych o spisek z Nilfgaardem), w obozie znajdującym się na terenie redańskiego fortu Drakenborg?
 
No już, już... Moje pytanie brzmi: Kim był Reynart de Bois-Fresnes ? A i punktacja...2 pkt - Pono1 pkt - Blizari z Rivii, fleczu, Genesis, Kogut, Lord Koniu, TRollu, Undomiel9, Vean
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom