Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

+
arczi said:
"gloria" oznacza chwale. jednak w takim polaczeniu oznacza to samo, co wyjasnienie, wytlumacznie, cel wyjasnienia. jest to przyklad eufemiznmu, polaczenia ktore ze wzgledu czysto estetycznego jest dosc czesto uzywane.
Heh, a ja myślałem że najzwyczajniej w świecie chciałeś napisać " w kwestii wyjaśnień". To rzeczywiście bardzo często używany zwrot arczi. Wuidze, że całą swoją wiedze, również jeśli chodzi o crpg, czrpiesz z wikipedii
 
Czy mi się wydaje, czy na najnowszym renderze Geralt ma lekkiego zeza? Prawe oko idzie lekko ku nosowi. A może to efekt jakiś wiedźmińskich wywarów? Poza tym jesteście pewni że to render z gry a nie rysunek? Pytam bo włosy Geralta wyglądają naprawdę naturalnie w porównaniu ze znanymi z różnych wcześniejszych filmów.
 
Sum said:
[...] Poza tym jesteście pewni że to render z gry a nie rysunek? Pytam bo włosy Geralta wyglądają naprawdę naturalnie w porównaniu ze znanymi z różnych wcześniejszych filmów.
To nie jest render z gry. Zgodnie z podpisem - jest to render postaci (Geralta), która wystąpi w filmie tworzonym przez Platige Image.
 
Troszkę twarz mi się nie podoba w postaci od Platige, ale wierzę, że to po prostu złe ujęcie... ;)
 
Tak szczerze powiedxiawszy to mi sie ten render wiedzmina mocno nei podoba ta twarz jakaś taka jestdziecięca okrągła, duże oczy, odstające uszy, okrągłe policzki. Miecz jest zakrótki i za szeroki i jakoś dziwnei leży na plechach geralta i ręka którą go trzyma też jest dziwna strasznie długie wnetrze łapy i kciuk a reszta palców strasznie krótka, w dodatku znajduje sie w jakiejś dziwnej pozycji, i jest chyba za duża. ot coA w ogółe to wcześniejsza wersja mordy była klimatyczniejsza!EDIT A ten wcześniejszy pan ma takie trochę przykrótkawe ręce ( oj czepiam sie czepiam, ale am nadzieje ze można uznac moją krytykę za konstruktywną :p)
 
twarz była i jest nieprzyjemna. Dla mnie idealna. A nowe screeny też świetne. Zachód zwłaszca jest bardzo ładny.
 
Yarpen Zirgin said:
twarz była i jest nieprzyjemna. Dla mnie idealna. A nowe screeny też świetne. Zachód zwłaszca jest bardzo ładny.
Na którymś z renderów była bardziej przyjemna Najlepiej jak dla mnie wygląda ta z jednego z nowych plakatów... sam profil można także zobaczyć na ikonce polskiego forum. Wolałbym gdyby taka wersja renderu Geralta również występowała w filmach tworzonych na potrzeby gry.
 
Yarpen Zirgin said:
im nieprzyjemniejsza tym IMO lepsza:p
To nie potwór przecież ma być... jeno marzenie wszystkich czarodziejek I ta nieco wydłużona twarz, lekko elficka jest jak dla mnie dużo lepsza.
 
Niech twarz będzie taka jak jest teraz. Nie za brzydka (bo by się czarodziejkom (i nie tylko) nie podobał) i nie za ładna (bo przystojniakiem też nie był)
 
mi sie tam podoba. w ogole "katedra" wywarla na mnie ogromne wrazenie (pozytywne) i o filmiki moge byc spokojny...
 
http://media.pc.gamespy.com/media/682/682220/img_3572474.htm l, w wysokiej rozdzielczości, niech patrzą i niech nie narzekają p.s. coś się pieprzy i w ".html" nie mogę zlikwidować pauzy
 
tyrranos said:
http://media.pc.gamespy.com/media/682/682220/img_3572474.htm l, w wysokiej rozdzielczości, niech patrzą i niech nie narzekają
Niestety PAGE NOT FOUND
BlackKnight said:
Nie jestem pewien czy to już było ale zdaje mi się że to coś nowegoScreen1Screen2
Ciekawe czemu nowe screeny najpierw pojawiaja sie na IGN a dopiero potem na THEWITCHER.COM ??Czyżby jakies przecieki byly
 
Top Bottom