Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

+
No dobrze, to nie jest screen http://www.gram.pl/news.asp?id=1666.... ale wspaniały concept,nadaje sie na tapetę, jeśli ktoś nie będzie bać sie w nocy
 
mozecie mi podac link do filmiku gameplay (tego 50 kilku megowego) bo ten z NWNVault mi nie działa sciąga się ładnie ale kiedy klikam zeby sie odpalił słychac jakies pierdnięcie i program odtwarzajacy się wyłącza(tylko z tym filmem tak mam)
 
Marcin Skowrońs said:
Przecież to "Droga wisielców" scen dodany do świątecznego "Newz lettera".
O wlasnie, nie mogłem sobie przypomnieć gdzie go dali (a na stronie nigdzie go nie ma)
 
Zagrywka z "filmikami jak sie patrzy", niezła, screenik i rendery fajne - rozumiem,że to jakaś częściowa retrospekcja z tym Ostritem?
 
Poprzednia twarz też do pięknych nie należała, chociaż kto cie tam wie jaki gust masz Ale masz racje według mnie ta nowa twarz też jest lepsza.
 
w glorii wyjasnienia, zebyscie sobie nie mysleli- ja nie gustuje w wiedzminach... to znaczy w Ge... nie, zdecydowanie wole czarodziejki a tak juz na serio, to ten film bedzie podobny do tamtych poprzednich, czy jakis nowy gatunek, animowany? bo widze, ze te postacie na renderach jakos nieco inaczej wygladaja niz postacie na poprzednich trailerach...
 
Nooo, jak tak beda wygladaly filmiki w grze, to hoho... ^^ Jeszcze tylko animacje ladne i bedzie pieknie... a to bym sie nie martwil, skoro to tworcy "Katedry"...
 
Nagi_Szopen said:
Rany Arczi usuń te"Glorie wyjaśnienia" zanim kto inny sie zorientuje;)
sam sie usun, bo na razie to tylko smiecisz swoimi pouczeniami... a poza tym z wami to nie mozna pozartowac, zaraz wszystko bierzecie na powaznie...
 
Top Bottom