Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

+
E tam, mi sie podoba Screen z Geraltem i Wiwerna sa tez na gamespocie i ign, jednak bruxy juz nie zamiescili, pewnie za duzo golizny dla przecietnego Amerykanina
 
ento said:
E tam, mi sie podoba Screen z Geraltem i Wiwerna sa tez na gamespocie i ign, jednak bruxy juz nie zamiescili, pewnie za duzo golizny dla przecietnego Amerykanina
Dokładnie tak, w stanach nie wolno pokazywać bobra
 
Te ręko-łapy to wersja ostateczna? Rozumiem jakieś szponiaste dłonie, ale łapa to przesada. Ta wielka zrośnieta brew też taka wkurzająca jest. Choć w grze chyba takich detali niezauważymy Cała reszta zdecydowanie warta uwagi.
 
krakers said:
Ale my mowimy o tej brwi nad oczami.
Świntuszysz. Pewnie zły wpływ Maryjanowego bobra. ---->NowyNie mam takiej samej.Jak powiem że skrzydła wiwerny sa fajne to też zapytasz czy mam takie same?
 
Mnie w sumie ta brew tez się nie podoba bo wyglada przez to jak wkurzona córa amazońskiej puszczy po kuracji testosteronowej taka pocahontas po kuracji hormonalnej.
 
Ja tam zakładam Komitet Obrony Jednej Brwi.Nie wiem, dlaczego koniecznie chcecie zdusić przebłysk jakiejś oryginalności.To jest do diaska !! - POTWÓR - !! a nie Wasz Ideał Kobiety.W grze ma być ciekawie, a nie jak wszędzie - cycate elfki z dwumetrowymi kończynami dolnymi o brwiach rysowanych wg wzorca uzyskanego na podstawie ankiet 100 losowo wybranych mężczyzn.YYYyghhhhh....
 
Dżizas TYHE zmusiłaś moje stare dupsko do wstania i zdjęcia z półki ksiązki a tam smaruje autor tak:"Stworzenie przyklejone do grzebietu delfina obracało za nim maleńką twarzyczkę o wyrazie nieopisanej tęskonoty,pełna uroku,...." to powiem Ci,że ta brew ma tyle uroku co stara indianka ma makijażua z opisu wynika ,że z niej jest taki potwór jakie spotykam na imprezach tylko tamte słabiej gryzą
 
Może zatre trochę złe wrażenie - ogólnie to Bruxa jak dla mnie wygląda bardzo dobrze, nawet na koncepcie w pełni ten spoiler tak zle nie wygląda, drażni trochę na zbliżeniu ale w końcu to tylko koncept. Jakoś kobieta z brwią na całę czoło kojarzy mi się w traumatyczny sposób :/
 
Top Bottom