Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

+
Yarpen Zirgin said:
szkoda że wszystkich opcji nie pokazali.
A ja się ciesze, że nie pokazali wszystkich opcji- będziemy mieli większą przyjemność z grania. Szczerze mówiąc to ten 2 filmik podobał mi się bo zobaczyliśmy coś nowego, z drugiej strony już wiemy jak potoczą się losy po dokonaniu tych wyborów i nie będzie to dla nas zaskoczeniem podczas gry.
 
- 3xM - said:
Yarpen Zirgin said:
szkoda że wszystkich opcji nie pokazali.
A ja się ciesze, że nie pokazali wszystkich opcji- będziemy mieli większą przyjemność z grania. Szczerze mówiąc to ten 2 filmik podobał mi się bo zobaczyliśmy coś nowego, z drugiej strony już wiemy jak potoczą się losy po dokonaniu tych wyborów i nie będzie to dla nas zaskoczeniem podczas gry.
Przecież to było tylko na zasadzie pokazania algorytmu działania...to nie był wycinek gry ale specjalnie pod E3 wykonany pokaz tylko i wyłącznie w celu ukazania możliwości wielu ścieżek. Przynajmniej tak mi się wydaje.... Tak czy siak Kaer naprawdę robi wrażenie , przytłacza monumentalnością.
 
on jest do obejrzenia w quicktimie, jeśli nadal Ci nie będzie działał ściagnij sobie jakis pack kodeków (np k lite )
 
Dla tych, którzy nie zaglądają na naszą Unię Wiedźminową (choć mam nadzieję, że jednak takich osób jest mało) oto dwa fragmenty odnośnie trzeciej części gameplaya otrzymane od gościa z BlueAlien:
Inform8n said:
The next/last part of The Witcher series focuses on the graphics engine in the game and will be the best-rendered video clocking in around 58.7Mb for 8+ minutes of footage; so we're giving it a day or so before that section is released.Alternately however we'll probably be posting some more E3 pictures in our gallery from the Witcher Booth and other areas to compensate. =)
Inform8n said:
(...)the next video will be a much better quality. It will still be the same resolution (360x240) but approximately 35%-45% better quality than previous videos... I wanted to do the sweet graphics some justice. =)Expect to see the next video in a couple of days...
 
Nie wiecie czy tozsamosc czlowieka, ktorego mielismy okazje ogladac (na screenie z widocznymi ruinami twierdzy w tle, zatytulowany "wiedzmin rozmawia z NPC" z 22.04) zostala wczesniej potwierdzona przez Red team, jako Vesemir? Jezeli nie to spekulanci trafili chyba w dziesiatke
 
o filmiku mozna powiedziec tylko tyle, ze byl. Reszta to same domysly... ciekawe co to za eksperymenty, ktore mialy byc przeprowadzone na Berengarze?
 
heh nareszcie udało mi sie obejzec oba nowe filmiki(powiem tak Neostrada, limit ,przekroczenie) i mosze powiedziec ze są bardzo imponujace (oczywiscie oprucz tych nieszczęsnych cosiow lecących za mieczem )
 
Bonus:
Yarpen by mail to BlueAlien said:
Cause you were at the presentation, I've got a question of my own. How did you actually like The Witcher? I'm one of the oldest and most active fans - and in fact I haven't seen the game still.How did you like the graphics?What about fights? Are they so great live as devs promise and as the video shows?And what are your personal impressions? Without beutiful but with real words?
Admin BA said:
I thought The Witcher looked great. We got to see a new video that was doneJUST before E3 and it looks great. The gameplay looks good but maybe a bitrepetitive.I was worried about the graphics because they are the Neverwinter Nightsengine... but they re-did EVERYTHING. It looks really great... particularlythe water effects. You'll see in part 3 of our video that we will release inthe next few days... it looks great!The fights look good but not very "finished" right now... but I think that isbecause it is still VERY early for the game. The way that you fightlooks verycool though... you have to time the mouse click to when your cursor isa certaincolor.
Nie chce mi sie tłumaczyć. Jakoś nie ufałęm tym wszystkim entuzjastycznym artykułom. Okazuje się że niesłusznie.
 
wnoszac z zapchania sie bluealien.org, wyglada na to ze cz. III prezentacji z E3 sie wreszcie pojawila - jak ktos dorwie, to niech z laski swojej wrzuci na jakis serwer, bo dopchac sie bedzie nie sposob pewnie jeszcze przez kilka dni EDIT: false alarm niestety, odetkalo sie i nic nie ma poki co
 
Już jest, ale co z tego jeśli ja mam ten sam problem, co z częściami 1 i2, dwójka już co prawda na leotube.com, ale 1 i3 nadal nie i nie widziałem ich.
 
Wejdź przez linka do części 2 chyba dwie strony wcześniej i na górze strony powinien być odnośnik do trzeciej części, ja poruszam się z pomocą gadacza, więc muszę używać kursorów, a to trochę dezoriętuje w położeniu konkrentnego linka na stronie.A i mam prośbę dajcie na serwer pierwszą część, bo jej nie widziałem jeszcze, ok?
 
W ogóle coś jest nie tak :/ Albo to tylko mnie te stronki nie działają.A co do gościa podobnego do Dziadu, to sam zainteresowany zaprzecza, ale podczas dzisiejszego pokazu, gdy pytanie owo padło, Michał Madej uśmiechnął się tylko znacząco
 
Top Bottom