Wielka Gra w Night City - quiz cyberpunkowy

+
6 MB - acid_burned
3 MB - Herman
2 MB - Dominik D, Yngh
1 MB - mike_ , narsereg, Nighty

Tytuł hybrydy fpsa i rpg, w którym odgłos ataku nożem brzmiał jak dźwięk spłuczki puszczony od tyłu.
 
Doświadczenie każe mi postawić na Deus Ex:IW, jedyną hybrydę fps'a i rpg'a w której odgłosy broni są na tyle skopane.
 
Nope, jest inna gra, które po DX strasznie chciała przejąć pałeczkę. Jak jej wyszło to widać. Bo nic nie widać.
Gra wyszła w 2005.
 
6 MB - acid_burned
3 MB - Herman
2 MB - Dominik D, Yngh, narsereg
1 MB - mike_ , Nighty



+



View attachment 1248
 

Attachments

  • stock-photo-one-kilo-weight-on-white-7656745.jpg
    stock-photo-one-kilo-weight-on-white-7656745.jpg
    37.8 KB · Views: 34
Jest to gra , z agentem w roli głównej, że tak bezczelnie bardzo zaspoiluje.
 
Nie wiem, co Syndicate może mieć wspólnego z obrazkami, ale afair jest dość cyberowy (Akuma <3) i wiki mówi, że jest rebootem, więc strzelę, że to właśnie Syndicate, choć jeszcze w niego nie grałam. :x
 
Nie wiem, co Syndicate może mieć wspólnego z obrazkami, ale afair jest dość cyberowy (Akuma <3) i wiki mówi, że jest rebootem, więc strzelę, że to właśnie Syndicate, choć jeszcze w niego nie grałam. :x

Zgadłaś. :)

Pierwszy obrazek to "dart six" - prototypowy czip, w który jest wyposażony główny bohater. Pozostałe dwa obrazki to miles i kilo czyli "Miles Kilo" imię i nazwisko naszego protagonisty. To takie proste... xP
 
Oh damn, o co ja mam w takim razie zapytać, skoro tak mało cyberpunka znam? Niech więc będzie moja dzisiejsza fascynacja i coś, co można wygooglać, ale będę liczyć na Waszą uczciwość. ^^ Przynajmniej nie zabiję quizu.

Na przestrzeni ilu lat rozgrywają się wydarzenia pokazane w H+: The Digital Series? ^^
 
Ojej, przecież to na wiki siedzi... :D
No ale ok, niech będzie coś bliższego niż H+.
Kim jest pani z "podręcznikowego" arta użytego w trailerze, o ta. Wystarczy imię, ewentualnie jakiś szerszy opis. ;>
 
6 MB - acid_burned
3 MB - Herman
2 MB - Dominik D, Yngh, Narsereg
1 MB - mike_ , CrystalCat, Nighty

Wybaczcie, ale nie mam weny:
Jakie powieści i opowiadania składały się na Trylogię Ciągu Gibsona?
 
Top Bottom